Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 25 évesen még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 25 évesen még nem volt barátnőm, az azt jelenti vmi gond van velem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szűz... csak még barátnőm nem volt. Ami kicsit ironikus, mert tini korom óta komoly kapcsolatra vágytam.


Állítólag átlagos-helyes pasi vagyok. Valahol a kettő között.


Volt már aki ismeretlenül azt vágta a fejemhez, hogy velem van a gond.

És elültette a bogarat a fülembe.


Vélemények? Ez rémisztő a lányoknak?


Csak mert volt olyan lány, aki emiatt úgy nézett rám mint a véres rongyra. (mert neki 20 éves létére 6 komoly kapcsolata volt)


2013. ápr. 24. 12:55
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Hát hogyne! A nők mikor már pókhálósak idősödnek és szídják a férjuruka
2013. ápr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

19: az egyikről azt hittem kapcsolatnak indul. Aztán kiderült csak barátság, amiben szex és romantika is van...


pedig pár évvel idősebb volt tőlem.

2013. ápr. 24. 13:29
 23/37 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy mégis csak a külsőddel van a gond?


Engem nyominak meg nagy orrúnak neveznek a csajok és emiatt vagyok már lassan 24 évesen is egyedül. Egy lány sem akart még járn velem.

2013. ápr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Rám nem mondtak ilyeneket. Meg lett volna lehetőségem kalandokra, de nem éltem velük.


Nekem csábítóbb egy komoly kapcsolat, mert olyanom még nem volt. És lelkileg, biztos vagyok benne többet ad bármilyen tingli tangli kapcsolattól!

2013. ápr. 24. 13:42
 25/37 anonim ***** válasza:
Én 26 vagyok, és még nekem sem volt barátnőm. És tudom, hogy nekem bajom van... egész pontosan az a baj, ahogy kinézek, hiszen hihetetlen ronda arcom van, rettenetesen dagadt vagyok, és alig látszok ki a földből. Nem csoda, hogy nincs olyan lány, aki el tudna velem valamit is képzelni.
2013. ápr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Miért nem sportolsz?
2013. ápr. 24. 13:54
 27/37 anonim ***** válasza:

Jajjj fiúk most komolyan.Ezért nincs barátnőtök mert saját magatokat itt ócsároljátok a gép előtt.

Te is inkább kezd magaddal valamit,mint ahogy a kérdező is írta sportolj vagy mit tudom én.De ne a gép előtt r...j meg nő nélkül!

2013. ápr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
27 vagyok nekem se volt még barátnőm. Egyszerűen elrohant mellettem az élet és nem foglalkoztam a témával. Amúgy annyi bajom van már csak, hogy nem tudok ismerkedést kezdményezeni, meg nem mozdulok ki egyedül sehova se. De majd egyszer túllépek ezen is, a több problémámon már változtattam. Aki meg nem érti, azzal meg nincs is miért szóbaállni.
2013. ápr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
27: Sportolni egészségügyi okok miatt nem tudok.
2013. ápr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

Akkor figyelj oda az étrendedre.


Mellesleg milyen egészségügyi gondod van, ami miatt nem sportolhatsz?


Az úszást sokaknak ajánlják.

2013. ápr. 24. 14:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!