Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem van elegem ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem van elegem ebből az elb*szott egy társadalomból?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy vannak itt ennél nagyobb gondok is, de borzasztó felszínesség uralkodik mindenkivel. És nem, nem csak a nők, mielőtt még a férfiak felszínes r*bancoznák CSAK a nőket. Rengeteg olyan fiút ismerek, aki szóba sem áll olyan lányokkal, akik nem bombatestűek, nem "dughatóak". Undorító és felháborító dolog. Persze a lányokat sem kell félteni, úgy tudják leszólni a kevésbé szépfiú külsejű férfiakat, hogy csak tátott szájjal nézek. Mégis mi a franc van velünk? Aki nem született Adonisznak, az egyedül hal meg? Az nem érdemli meg a boldogságot és a szeretetet? Mégis miért van ez? Minek a hatása? Komolyan mondom megőrülök ettől!


És nem vagyok csúnya, sőt, sokan nyomultak rám, de mégis felidegesít, hogy mindenki csak engem néz és velem beszélget, miközben ott áll mellettem egy okos, értékes lány aki sokkal jobban megérdemelne bárkit, mint én! De rá sem néznek és ettől felrobbanok!


Borzasztó! Miért van ez? És ez csak rosszabb lesz?


2013. ápr. 24. 19:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
nem csak neked.. nekem is.. főleg magamból..
2013. ápr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
56%
Minden ember életében eljön azaz idő mikor nem tudja mit tegyen, és hogyan és hogy miért is van ő egyáltalán. Noss barátom halj meg úgy ahogy az illőnek látod,
2013. ápr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
nem csak neked
2013. ápr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Válts közeget!

Pl. a templomi kórusban tuti nem találkozol ilyennel!:)

2013. ápr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Annyira felidegesítettem magam, mert ma hallottam két csajt beszélgetni a buszon. Kb. így hangzott:

"- Jaj, xy találkozni akar velem, azt mondta, szép vagyok

- Úr isten, hülye vagy, az nagyon csúnya! Nehogy hozzászólj!"


Ezért ez a kérdés kikívánkozott, muszáj volt valahová leírnom.

2013. ápr. 24. 20:00
 6/24 anonim ***** válasza:
ne is mondd
2013. ápr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
+1
2013. ápr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem csak te de ezt csak az fogja megérteni aki csúnya mint pl én
2013. ápr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

hát tudod kedves kérdező, ha Adonisz feküdne az ágyamban, oké látványnak jó, de nem élveznék el

az amit most tapasztalsz ez a szülök hibája nagyobb részben, sajnos nevelésből adódik, ez csak rosszabb lesz, nem akarlak elkeseríteni N

2013. ápr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os! Megkérlek, hogy olvasd végig a kérdést, mielőtt válaszolsz! :) Ugyanis hülyeség amit írtál.
2013. ápr. 24. 20:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!