Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan nők, akik odavann...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők, akik odavannak a lúzer és nyomi férfiakért?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 23:23
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
Egyébként az,hogy valaki 'elkel' és valakiért'odavannak nem ugyanaz! És te a másodikról beszélsz a kérdésben..
2013. ápr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
Nem,ők csakis a jópasikért vannak odáig,a többi felkötheti magát
2013. ápr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 A kérdező kommentje:
Tudja a rossz seb. Talán nem vagyok annyira kezdeményező? Már a fütyim van ki azzal, hogy rajtam kívül majdnem mindenki jól kijön a nőkkel, csak én vagyok valamiért számkivetett.
2013. ápr. 24. 23:31
 14/58 anonim ***** válasza:

Én csak a kérdést olvastam.

Jó kérdés, attól függ, mit kell érteni alatta. Volt már olyan fiúm, aki akár a partravetett hal... kifejezetten vonzott, pedig rém idétlen volt szegény. De helyes, jószándékú, kedves, szégyellős, csinos, naiv, kisfiús. Tetszett, na.


Sokan nevezték lúzernek és nyominak, olyanok, akiket bottal se piszkáltam volna meg. Ezzel csak azt jelzem, hogy gyakran nem is annyira "nyomi" egy fiú, csak mások beszélik bele (fiútársak), vagy ha az is, egy nőnél nem ez számít.


Mert hiába volt olyan vagány valamelyik haverja, bennem semmit nem mozgatott meg, egy nagy meláknak láttam.

2013. ápr. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:

"Szerintem ha van pénzed akkor minden nő oda lesz érted tök mindegy h milyen vagy :)"


Nem. Nem a pénz. Az a megvehető férfiaknál-nőknél válik be. Ismerek hetero egyetemista fiúkat, akik egy öreg, csúnya meleg férfinak árulják a testüket, a legnagyobb természetességgel.


A helyesség. Ha helyes vagy, lehetsz idétlen is. "Nagyon cukinak!" fogják találni.


Ha kevésbé vagy helyes, akkor nem látnak aranyosnak a nők. A szegénységgel is ez a helyzet. Aki helyes és csóró, azzal biztos kiszúrt az élet, azt akár támogatja a nő, segíti, elnézi neki, sok helyen már ki is tartja (én aztán nem).

Ha csúnya és szegény, akkor egy nagy bal...sz.


Nő létemre ezeket még én is így látom. De férfiaknál is hasonlóan működik, eléggé hat a külső rájuk.

2013. ápr. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:

# 8/14


Pontosan!

Nálunk van két ilyen dömper is suliban és hát már van gyereke is az egyiknek. Szóval kajak jobb helyzetben vannak a ronda nők is.

2013. ápr. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:

Nyomikat senki se szereti. A lúzereknek van egy rajongó tábora.

Elsúgom neked: Szűz lányok, rettentő lelkisérült befelé fordulós lányok, nem túl életvidám lányok, nők akik nem kalandos életet és nagy faszpörgettyűzést akarnak. aZoknak egy jóképű, jó megjelenésű lelki sérült okból lúzer férfi tökéletes választásnak bizonyul.

A határozott, állatira tudja ,hogy kitmit akar macák viszont írtják a lúzereket tűzzel vassal verik ki őket.

Lúzer végülis annyit jelent hogy = NEM BEVÁLLALÓS.

Vannak tehát nők, akik a nem bevállalósokat kedvelik.

Aki mer az nyer. Tehát aki bevállalós, az nem vesztes. Csak azért írtam a fentebbi állítást.

2013. ápr. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:

"A határozott, állatira tudja ,hogy kitmit akar macák viszont írtják a lúzereket tűzzel vassal verik ki őket.

Lúzer végülis annyit jelent hogy = NEM BEVÁLLALÓS."


Ezt a részét nem jól látod.

Én éppen, hogy határozott nő vagyok, nagyon is.

És inkább egy helyes, aranyos lúzer.


Nem tudom, hogy érted, hogy nem bevállalósak. Ha van mellettük valaki, nagyon is azok.

Helyettem nem kell annak lennie, én kiállok magamért.


Pont fordítva látom, mint te.

A szende, önbizalomhiányos csajok akarnak herceget, meg macsót.

Igényszint persze nálam is van, de számomra egy macsó kifejezetten hisztis kategória lehet, ha helyettem akar dönteni, irányítani.


A lúzer is lehet rossz, megjegyzem, ha nem az aranyosan idétlen, szórakoztató, hanem az önsajnáló, kompenzáló, lelki sérült, sebeit nyalogató.

2013. ápr. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
Nekem általános iskolában és középiskolában is olyan fiúk tetszettek, akik a többség szerint nyomik voltak. Nem kezdtem velük, mert akkoriban nem érdekelt még annyira a dolog, csak tetszettek, aranyosak voltak. A "menő" arcok nem jöttek be sosem. A nyomulós fiúkat sem szeretem, azoknál akik nem kezdeményeznek pedig fennáll a probléma, hogy nekem kell, ami nem feltétlen probléma, csak nem könnyű, mert ha egy srác nem olyan, hogy folyton a lányokkal van elfoglalva, eszébe jut az embernek, hogy mi van, ha egyáltalán nem is érdeklődik a lányok iránt (nem olyan értelemben, hanem pl. vannak jobb dolgai is)? Szóval ha egy fiú nem kezdeményez, azzal csak ez a baj... Meglepő módon a lányok sem szeretik a visszautasítást, ha kedvelnek valakit.
2013. ápr. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
Képzeld vannak! Két esetről is tudok, az egyik 3 évig tartott, a másik már 6. éve tart. Már ha mondjuk ilyen pattanásos, érdekes személyiségű számítógépb*zi lúzernek vagy nyominak számít:D és nem is akármilyen barátnője van. Továbbá érdekesség, hogy a nőnek előtte jóképű pasija volt.
2013. ápr. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!