Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan nők, akik odavann...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők, akik odavannak a lúzer és nyomi férfiakért?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 23:23
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:

Én akkor most megpróbálom két mondatban összefoglalni.


Ha van egy félénk, szende, vagy olyan csaj, aki élősködni akar valakin (bár határozott), azt akarja, helyette álljanak ki, annak nagyon fog számítani, hogy egy "győztes macsó" álljon mellette.


A függetlenebb nőknek annyiból kevésbé, hogy én piszok kevés dolgot várok a férfitől ilyen téren. Hozzon egy szintet mellettem, persze, mert nem fogom eltartani, vagy nem gondoskodom róla úgy, mintha a gyerekem lenne (ez akkor merül fel, ha már komolyabbra fordul a dolog). De nem zavar, ha végigbukdácsol az életen. Cserébe kedves, helyes, normális, vicces, pozitívan fogja fel a saját idétlenkedését, jópofa. :)


A nagyszájú fiúk egy idő óta kifejezetten taszítanak, problémásak.


Mint fiúknál. Náluk is van, hogy a kis csendes, idétlen nőket viselik el inkább, ha szépek, nem pedig azokat, akik full beképzeltek, sikeresek, leordítanak mindenkit.

2013. ápr. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:

Ha már ilyen kérdést teszel fel - te magad lúzernek és nyominak látod, akkor már gáz van. Látod, az önsajnáltatást még azok a nők sem bírják, akik amúgy buknának a lúzer és nyomi férfiakra.

Van a szint, amikor még vállalható, ha egy pasi nem macsó, de a totál önbizalomhiányos, önmagát sajnáltató, teljesen életképtelen pasiktól minden nő menekül!

2013. ápr. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:

Így van, utolsó. Az önsajnáló épp olyan problémás, mint az egós, beképzelt macsó.


Folyton sajnálja magát, tőled is azt várja, sajnáld, egyszerűen nem lehet felrázni. Nyafog, panaszkodik, nem hiszi, hogy valóban szereted.


Kb. olyan, mint nőben, amikor minden nap órák mennek el rá, hogy kérdezgeti, nem túl nagy-e a feneke, majd mégis elkezd bőgni, hogy ő ronda, ő buta, őt nem veszik komolyan.


Most őszintén: melyik pasi bírná hosszú távon?


Az nem "elnézhető" ha valaki nem macsó. Egyáltalán nem feltétel, hogy macsó legyen, bár attól függ, ki mit ért alatta. Egy egészséges önbizalom a feltétel, azzal együtt lehet csendes is, lehetnek botlásai, aranyos idétlenkedései, ha POZITÍV közben, a lányok, nők nagy része inkább fogja viccesnek találni.


Még erényt is faraghat belőle, gimis koromban egy ilyen srácot csíptek legjobban, nagy lúzer volt, örök vesztes, de olyan poénokat gyártott belőle, hogy csak na.

És tudott magán nevetni!

Sikeresebb volt az osztály macsójánál.

2013. ápr. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:

18 as: Szerintem a vagány plázacicás ,magabiztos tudja kitmit akar kategoriájú lányok nem igazán a merev lúzerekhez, hanem a bevállalós partyarcokhoz szoktak húzni.

De mindig vannak kivételek.

Azok a nők, akikről fentebb írtam nem plázacicák, nem magabiztosak, én azokat sokkkal többet látom lúzerebb, kevésbé partyarc férfiakkal.

2013. ápr. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:

24 a magabiztosság és a plázacicaság két külön dolog. Én magabiztos vagyok, jó nőnek tartanak, de plázacica, na az sose voltam, köszi, karácsonyfának látom őket. Nőies a stílusom, de egész másképp.


Ez olyan, mintha én kijelenteném: fiúk között csak a páva lehet magabiztos, a többi nem. :)

2013. ápr. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:

Szerintem pont ugyanazt írjuk. A plázacica csajok határozottak de általában élősködni akarnak valakin, nekik egy ember kell, egy bevállalós macsó, akit a "háttérből" irányíthatnak, aki dolgozik helyettük, kiáll értük tehát NEM lehet kicsit se lúzer.

Mert az a srác teremti elő a pénzt, utazást, lehetőséget, hogy a lány a körmét reszelgesse.


Persze a maga módján ez is női határozottság. Meg az is, amilyen én vagyok. Értem nem kell kiállni, mindig mindent magamnak intéztem el, szereztem meg.

Jó, ha önálló, egészséges önbizalommal rendelkező srác van mellettem, aki tud velem jönni, tartja a tempót.

De kevésbé problémás, ha mégsem ilyen.

2013. ápr. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:

Igen de te beleveszed a kivételeket, én meg statisztikákban beszélek, ezért a félreértés.

Plázacica alatt nem könkrétan a plázából öltözködős ribcsiket kell érteni, hanem minden kihívóan öltözködő, magabiztos, szexis, attraktív nőt. A másik kategoria a visszahúzódó,lelkibeteg, nem szereti ha zargatják fajta nehogy észrevegyél féle nők. Én itt most így kategorizálok, csak gondolom selejtül fogalmaztam. DE remélem mostmár érthetőbb.

Na ezeknek a nehogy észrevegyél féle nőknek simán jól jöhet egykét lúzerebb.

2013. ápr. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
tibi te vagy?
2013. ápr. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:

Az hogy fordítva látod át ezt a szituációt 83% os, az szerintem azért van, mert neked ez a személyes véleményed+ a környezetedben többségben olyanok is vannak, mint ahogy te gondolod. De én meg az én környezetemben pont az ellenpéldákat látom. A menőbb fickók mind szintén totál extravertált, határozott, nagyon kiegyensúlyozott, társaslény nőjeik vannak, mind jóféle bomba nők. Sokfelé látom ezt, konditermekben, régen oktatási intézetekben is számos példa volt erre. Szerintem mindkettőre van példa, hogy kinek ki kell, csak amerre te laksz arra a fordítottja érvényesül inkább.

Egyébként logiakailag is sántít, egy önbizalomhiányos ember egyszerüen nem tud megférni egy önbizalombomba mellett. Sok sok férfi pont ezért nem meri a túl jó nőket leszólítani, mert mindig csak paranoiázhat mellette. Ez fordítva is bőven igaz lehet a nőkre vonatkozóan.

Miért? MErt nem tudja elhinni, hogy egy ilyen határozott egyéniségnek kellhet, illetve, hogy meg tudja tartani hosszú távon.

Az között is érdemes különbséget tenni,hogy ki mire vágyik ,illetve kinek mi kell!

Sok nő van, akik nem szexuális vonzalom, hanem megfontolási alapon választanak. Egy szuper külsejű palira vágyik ,de mégis egy megbízható kedves lúzer KELL neki, mert az mellett nem fog stresszelni, és jó apaszereplő kreálódik belőle.

2013. ápr. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:

"Plázacica alatt nem könkrétan a plázából öltözködős ribcsiket kell érteni, hanem minden kihívóan öltözködő, magabiztos, szexis, attraktív nőt. A másik kategoria a visszahúzódó,lelkibeteg, nem szereti ha zargatják fajta nehogy észrevegyél féle nők. Én itt most így kategorizálok, csak gondolom selejtül fogalmaztam. DE remélem mostmár érthetőbb."


Nekem ez ellen csak az a kifogásom, hogy még mindig nem ez a két kategória van.

Én sosem öltözködtem "kihívóan", nem rakom ki semmimet, mégis (most próbálok reális lenni) néha jobban felfigyeltek rám, mint egy magamutogató csajra.

Bár én is közvetlen vagyok, az igaz.


Az nagyon igaz, hogy egészséges önbizalommal rendelkező ember ugyanolyan társat igényel, erre én is kitértem. De más tényezők is vannak.

Ahogy írtam, kinél hogy, miért férhet bele a "lúzer". És "lúzerből" is többféle létezik.


Például szerintem (pedig nincs baj az önbizalmammal, semmilyen irányban- remélem) tényleg aranyos tud lenni egy szégyellős, kicsit balek srác.


De most már a külsőt is belekeverted. Arról írtam, hogy ha a "lúzer" fiú helyes és nem depresszióra hajlamos, akkor lehet vonzó.


Te meg arról írsz, hogy a jóképű, magabiztos férfi helyett a nők néha csúnya lúzereket választanak, hosszabb távra, együttélésre.

2013. ápr. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!