Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan nők, akik odavann...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők, akik odavannak a lúzer és nyomi férfiakért?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 23:23
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
#50 jó, ezt azért hagyjuk :D
2013. ápr. 25. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:

Nem mindegyik nőnek fő szempont az önbizalom. Kicsit olyan ez is mint a haj. Van akinél alapkövetelmény,hogy legyen frizurád,különben nem tud potenciális partnerként kezelni, ismerek is ilyen nőt, van amelyik meg imádja a kopaszokat, és van akinek meg tök mindegy.

Önbizalom is csak egy összetevő a sok döntési szempont közül, ami alapján párt választanak a nők. Nem mindnél alapkövetelmény. De túlnyomó részüknél számít.

2013. ápr. 25. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:

#50


Én meg azt olvastam hogy Salma Hayek nem szereti a túrós gombócot,azóta nem is olyan vonzó számomra


Rizsa rizsa rizsa...

2013. ápr. 25. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
Salma Hayek tényleg csúnya
2013. ápr. 25. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
Nincs jó tulajdonsága? Kösz de nem kell.
2013. ápr. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
Hát sajnos azt látom, hogy egy nő sem rajong túlságosan a lúzerekért, bár ezt a szót nem szeretem, annak ellenére, hogy még sosem volt kapcsolatom, miközben már nagyon öreg vagyok. valaki írta, hogy az önbizalmon múlik minden. Nos, ezzel tudnék vitatkozni, ugyanis az önbizalom semmit sem ér a csajozásban, ha az ember olyan ronda, mint én. Volt egy időszakom, amikor elég jól álltam önbizalommal, mégsem kellettem egy csajnak sem, csak azért, mert rettentően ocsmány vagyok. Mostanra már elég nehéz cipelni azt a terhet, hogy a külsőm miatt sosem lesz barátnőm.
2013. ápr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
Az önbizalomhiány csak egy hülye kifogás.Egyszerűen ezzel akarják palástolni azt a tényt hogy felszínesek vagy hogy a köcsög pasik kellenek nekik
2013. ápr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim válasza:
Hát minden nő odavan értük,ha szereti Csóró Lalit.
2015. júl. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!