Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan nők, akik odavann...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők, akik odavannak a lúzer és nyomi férfiakért?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 23:23
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:

Ok, akkor nézzük a pasikat. Életemben volt jópár pasim.

Volt köztük kimondottan "ronda", bár én nem szívesen használom pasira ezt a szót... szóval alacsony volt, kövér, és arcra is kimondottan csúnya, ha őszinték vagyunk. Viszont eszméletlen jó stílusa volt, közös társaságba jártunk, és nagyon levett a lábamról. Mindig volt amúgy barátnője, amikor mi összejöttünk, a társaságból egy lány szemmel láthatóan nagyon csalódott volt, mert neki is bejött a pasi stílusa (később, miután mi szakítottunk, azt hiszem, összejöttek). És mindig jó női voltak!

Aztán volt nem egy nagyon jó pasim is, önbizalomhiánnyal. Pl. a legutóbbi... Egy hónapig bírtam vele, utána még sokáig próbálkozott, de képtelen voltam folytatni vele. Nem a külsejével fogott meg, hanem eszével, mert iszonyú okos, de ez is kevés volt. Hiába jó pasi, ha komoly önértékelési problémái vannak. Volt olyan barátom, aki jól nézett ki, de a nála sokkal rondább (viszont lényegesen nagyobb önbizalmú) haverja minden nőjét lecsapta a kezéről... nálam is bepróbálkozott, de én egy harmadikat választottam. :)

Nálam az önbizalom igenis mérvadó. Ha nincs, akkor vagy egyáltalán nem kell a pasi, vagy csak nagyon rövid ideig bírom vele.

2013. ápr. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:

Akik szarok, de van önbizalmuk, azokra szokás azt mondani, hogy hú de veri magát, van ám arca, de vajon mire?

Pont hogy semmire nem megy önmagában vele.

2013. ápr. 25. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:

#38


Erre csak egy kérdéssel tudok válaszolni


Vajon George Cloney senkinek se kellene ha önbizalomhiányos lenne?


(Igaz hülye kérdés,hogy lenne már önbizalomhiányos amikor jóképű?De tegyük fel hogy hirtelen elveszítené az önbizalmát,akkor mi történne?Szerintem semmi,a nők ugyanúgy akarnák őt)

2013. ápr. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:

# 40: Pont akkor válik teljessé az ÖNbizalom, ha függetlenedik a külső tényezőktől. Tehát ha a visszautasítást nem magamnak, hanem a másik problémájának tekintem. Ez nem azt jelenti, hogy "á, meg se érdemes" attitűdöt alakítok ki, nem! Az utóbbi időben olyan "visszautasításokban" volt részem, amikor

1. Teljesen más az esete - azokkal tényleg minek foglalkozzak, hiszen teljesen megváltoztatni magam úgysem tudom, meg nem is akarom, hiszen azt szeretném, ha olyannak fogadnának el, amilyen vagyok. (Pl. nem leszek plázacica soha, vagy fitnessőrült, vagy hasonlók... aki ilyet keres, az nyilvánvalóan NEM engem keres).

2. Olyanok "utasítottak el", akikről kiderült, hogy nagyon is bejönnék, és ennek egyértelmű jelét is adták, csak valamilyen külső tényező (pl. párkapcsolat) visszatartotta őket. Tehát VALAMEDDIG eljutottunk, és ettől az önbizalmam határozottan és egyértelműen erősödött, tovább meg én sem akartam menni, a külső tényezők miatt.


Önbizalmat nem csak a férfi-nő viszonyokban lehet nyerni. Általában az önbizalomhiányt az emberi kapcsolatokban tapasztalható problémák okozzák. Tehát sokszor már az is elég, ha valaki képes idegen emberekkel közvetlenül elbeszélgetni, mert ha erre képes, akkor már potenciális partnerekkel is képes lehet kötetlenül (pozitív kisugárzással) beszélgetni. Nem kimondottan csajozva kellene ismerkedni, hanem úgy általában nyitni az emberek felé, rengeteg önbizalmat ad. És ez a későbbiekben a kapcsolatokban realizálódik. De ajtóstul a házba rontani...

2013. ápr. 25. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
# 43: Nekem nem kellene. Lehet, hogy összejönnék vele pár randi erejéig, de ha megérezném az önbizalomhiányt, én menekülnék! (Bizonyos szint felett, mert van az az önbizalomhiány, ami még belefér, de ha valaki már folyamatosan sajnáltatja magát, az nagyon fárasztó, leszívja az energiáimat, és én senki sajnálkozását nem kívánom hallgatni, még akkor sem, ha esetleg George Clooney az illető...)
2013. ápr. 25. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:

#41


"Volt köztük kimondottan "ronda", bár én nem szívesen használom pasira ezt a szót... szóval alacsony volt, kövér, és arcra is kimondottan csúnya, ha őszinték vagyunk. Viszont eszméletlen jó stílusa volt, közös társaságba jártunk, és nagyon levett a lábamról. Mindig volt amúgy barátnője, amikor mi összejöttünk, a társaságból egy lány szemmel láthatóan nagyon csalódott volt, mert neki is bejött a pasi stílusa (később, miután mi szakítottunk, azt hiszem, összejöttek)."


Nem minden nőt érdekel a külső ez tény,tehát vannak kivételek,de az is előfordulhat hogy csak azért járnak ilyen ronda pasikkal hogy azok eltartsák őket


"És mindig jó női voltak!"


Ezt nem hiszem el,legfeljebb csak akkor ha pénzes a csávó.De az is lehet hogy csak szerinted jó nők,ízlések és pofonok


"Volt olyan barátom, aki jól nézett ki, de a nála sokkal rondább (viszont lényegesen nagyobb önbizalmú) haverja minden nőjét lecsapta a kezéről"


Szép mese :)


"Nálam az önbizalom igenis mérvadó. Ha nincs, akkor vagy egyáltalán nem kell a pasi, vagy csak nagyon rövid ideig bírom vele."


Ezt nem értem,ha egy pasi rendes,hűséges és képes szeretni akkor miért baj az hogyha nincs önbizalma?Akkor inkább megéri egy olyan valakivel összejönni aki csak kihasználja a nőket és bunkó is egyben?Ez szerintem csak mellébeszélés

2013. ápr. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
Azért a színészeket nem érdemes mindenképpen példaként kezelni, mert rengeteg többlettényező is eladatja őket a női szivek felé, mint pusztán a kinézetelük. A szerepeik, hogy mennyire jó, megnyerő karaktereket alakítanak, az is nagyon sokat ad hozzájuk értékítéletben. Geroge cloonet is gondolom azért szeretik sokan, mert egy hidegfejű kimért állandóan önbizalomtól robbanó öltönyös karrierista gentlemant alakít /kiválló személyiség/ mindamellett hogy nem egy oblemocsok.
2013. ápr. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:

# 46: Te is csak azt fogadod el, ami a saját elképzeléseidet támasztja alá. Képzeld, igenis az önbizalom nálam eléggé döntő, mégpedig azért, mert volt több önbizalomhiányos pasim, rövid ideig, és nagyon szenvedtem mellettük. Iszonyú sz*r folyamatosan siránkozást, panaszkodást hallgatni, egyszerűen energiavámpírok az önbizalomhiányos emberek! És mondom, itt komolyabb önbizalomhiányról van szó, amikor már valaki panaszkodik is önmagával kapcsolatban. (Van, akinek nem teng túl az önbizalma, de jól titkolja).


És érdekes, de ezt a külső és/vagy pénz dumát kizárólag az önbizalomhiányosok nyomják, hiába állítja mindenki más, hogy nem így van, ez jó kifogás, bele lehet kapaszkodni, és nem kell semmin változtatni!

2013. ápr. 25. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nem csak két véglet létezik: nőket kihasználó, és önbizalomhiányos pasik. Nekem olyan kell, aki a kettő között van, és mivel van rengeteg ilyen pasi, miért választanék olyat, aki folyton panaszkodik?
2013. ápr. 25. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
Színészek: Harrison Fordot kimondottan jó pasinak találtam egészen addig, amíg nem olvastam valahol, hogy komoly önbizalomhiánnyal küzd. Azóta már nem olyan vonzó.
2013. ápr. 25. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!