Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan nők, akik odavann...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők, akik odavannak a lúzer és nyomi férfiakért?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 23:23
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:

Szóval nálam és hasonló nőismerőseim körében inkább az van, hogy ha egyébként is vonz külsőre, nem igazán gond, hogy szégyellős vagy "lúzer" míg életvidám, kedves, vicces, nem fogja fel tragédiának.


Bár továbbmegyek, ha néha vigasztalgatni kell, viszont ezzel együtt fel lehet rázni, nem morog, nem tiltakozik, hajlandó felvidulni, még az is belefér.


Ez nem arról szól, hogy a nő önbizalomhiányos ezért beéri egy értéktelen faszival.


Inkább, hogy vannak olyan vonzó momentumok, amelyek folytán (meg amúgy is) a többi tényező háttérbe szorulhat. És képbe jön egymás kiegészítése. Én nem vagyok hangoskodó, de csendes sem.


Nem ordibálok, de ha kell, beszélek, kiállok, intézem magamnak, amit kell.


Úgy látom, épp sok csendes lány húzódik el a csendes fiúktól, biztos tartanak tőle, hogy ha már ők "félősebbek", sehogy nem tudnának érvényesülni az életben, egy hasonlóval összekötve.


Persze hathat az is, amit te írsz, gondolkozhat úgy is, hogy ő úgysem kapna jobb partnert.

2013. ápr. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:

Nem lehet általánosítani! Én már nem vagyok tizen-huszonéves, sokféle példát látok a környezetemben (párválasztás terén). Mondjuk az tény, hogy viszonylag kevés plázacicát ismerek... egyszerűen sosem mozogtam olyan körökben.

Általában az önbizalom a kulcs: akinek van egészséges önértékelése, önismerete az olyan párt választ, amilyet tényleg szeretne, akinek meg nincs, az "belekapaszkodik" valakibe, és attól várja a saját élete megoldását. Ez igaz nőkre is, férfiakra is.

2013. ápr. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:

"Általában az önbizalom a kulcs: akinek van egészséges önértékelése, önismerete az olyan párt választ, amilyet tényleg szeretne,"


Ez vicc,nem ez a kulcs,nem tudom miért kell nyomatni ezt a sablon szöveget

2013. ápr. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:

Ez nem vicc! igaza van , választani tényleg azt választ amit akar, MÁS kérdés, hogy nem biztos hogy meg is KAPJA.

Nem feltétlenül az önbizalom megléte a döntő ok.Az csak sokat vet a latba.

2013. ápr. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:

Az önbizalom nem ér semmit és nem lehet növelni akarattal


Aki sikeres a csajozásban annak van önbizalma,aki pedig nem sikeres annak nincs önbizalma,ennyire egyszerű a dolog


Ezért nem értem hogy miért jönnek ennyien ezzel az önbizalmas hülyeséggel


A legfontosabb dolog a külső,utána jön a bátorság,nem az önbizalom

2013. ápr. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:

Kérdés: aki azt mondja, hogy az önbizalom semmit nem ér, az próbálta már önbizalommal? Ugye nem?

Én próbáltam már nélküle is, vele is. Fiatalabb koromban nagyon önbizalomhiányos voltam, évekbe telt leküzdeni a gátlásaimat, felépíteni az önértékelésemet. Elkezdtem nyitni a környezetem felé, és láss csodát, a környezetem ezt pozitívan fogadta. És egyre erősödött.

Most ott tartok, hogy totál átlagos nőként (jó, lehet, hogy amúgy átlag alatti, csak az önértékelésem nem engedi, hogy bevalljam, de a lényeg, hogy garantáltan nem számítok JÓ nőnek) alig tudom levakarni a pasikat. Ami persze még inkább jót tesz az önértékelésemnek. Van NÉHÁNY, akinek nem jövök be, az ő véleményükkel nem foglalkozom, csak azokéval, akiknek igen. Mostanra pedig már eljutottam oda, hogy szinte egyáltalán nem függök mások visszajelzéseitől.

Természetesen néha vannak "akadályok", mert nem mindenkit kapok meg, aki bejön... pl. kiderül, hogy párkapcsolata van, vagy megkapom, de kiderül, hogy hosszú távon nem tudok vele mit kezdeni, mert olyan komoly személyiségproblémái vannak, ami vállalhatatlan. Tehát ilyenek előfordulnak, de ez nem az ÉN problémám.

Nem mondom, hogy könnyű egészséges önértékelést kialakítani, de nem lehetetlen! És tényleg nincsenek ismerkedési problémáim - most lehet azt mondani, hogy persze, mert nő vagyok, nem, nem azért!

Azt mondjátok, a ronda nők is hamarabb találnak párt, mint a ronda férfiak: igen, mert van önbizalmuk, kisugárzásuk! Tessék kipróbálni, és utána nyilatkozni, hogy ez hülyeség!

2013. ápr. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
persze, mert nő vagy
2013. ápr. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:

Annyi jelentősége van az önbizalomnak, hogy a hiánya elcseszheti a többi előnyös jellemzőt is.


Most gondolj bele, nemektől független, olyan, mint egy üzlet. Valamit el akarsz adni.


Jelképesen, magadat!


A vevőnek megtetszik a termék, meg akarja venni.

Mire te: komolyan gondolja? Nézze már meg jobban. Nem ér az annyit, szar, vacak, értéktelen... csak nyűg lesz a nyakán! Eddig senkinek nem kellett.

2013. ápr. 25. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:

"Most ott tartok, hogy totál átlagos nőként"


Innestől kezdve kár is vitatkozni erről a dologról mivel egy nőnek sokkal könnyebb dolga van párkeresés szempontjából mint a férfinak


Mint mondtam az önbizalmat az egyén nem tudja növelni.Az önbizalom csak akkor nő ha jó eredményeket ér el az illető.Ha valakit ezerszer visszautasít egy csaj annak nem fog nőni az önbizalma :D Ellenkező esetben nőhet csak


De kíváncsi lennék én arra hogy mit ér el az egyén önbizalommal aki bűnronda,mert szerintem semmit


Nekem csajozással kapcsolatban nincs önbizalmam,mással kapcsolatban viszont igen mert azokban eredményes vagyok


Lehetne példálózni itt más dolgokkal is.Például ha egy boxoló elveszít 100 mérközést és nem nyer semmit annak hidd el nem lesz önbizalma :D Mégis miért lenne neki?


Azért elárulhatnád azt a varázsigét amivel nő az önbizalom :) Várj,ne mert nem az önbizalom alapján választanak párt maguknak a nők hanem a KÜLSŐ alapján és annak tudtommal semmi köze sincsen az önbizalomhoz.Ennél még a pozitív kisugárzás is jobb szöveg :D

2013. ápr. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:

35 ös. Pszichologiailag nem is lehet növelni ez tény. Az önbizalmat azt egyéb okok befolyásolják, húzzák felfel vagy nyomják lefele.

Ha neked van olyan testi hibád, vagy viselkedési hibád, ami miatt önbiz hiányos vagy, és azon változtatsz, akkor növekedhet az önbizalmad, de nem garancia. Nálam nem feltétlenül volt így. Ezerszer különb vagyok, mégsem tudok hinni benne hogy épp annak a nőnek kellhetek aki nekem tetszik. Önbizalmat igazából csak a külső visszajelzések tudnak adni.

Ha te külsőleg, belsőleg tökéletessé válsz tegyük fel, még akkor sem! biztos hogy be fogsz jönni a nőnek, mert mondjuk nem a barna hajú mediterrán férfiakat szereti hanem a szőke hófehérkéket, hiába amúgy mindkettő típus a maga nemében tökéletes. A visszautasítás meg fáj, és nem mindig tudhatod, hogy mi volt a hiba.

Egyszerüen soha nem lehetsz elég biztos, hogy meg fogsz felelni.

2013. ápr. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!