Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az, hogy egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, hogy egy srác esetleg túlságosan nyomul?

Figyelt kérdés

Adott egy 25 éves srác, aki túl sokat csalódott, viszont volt két barátnője, de egyikkel se volt túl komoly.

Félénk, bátortalan. Nem szexre vágyna, hanem arra, hogy megölelhessen valakit, szeressék.

Mikor ismerkedik, halálra izgatja magát, mert nem ér el eredményeket (személyesen nem tud ismerkedni, csak neten).

Találkozni se találkozik vele senki.



2013. ápr. 25. 01:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Üdv a csapatban, cimbi...
2013. ápr. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy nő sem szereti, ha egy srác túlságosan ráakaszkodik, állandóan a nyomában van, szinte lehetetlen egy kis időt eltölteni anélkül, hogy ne hívna, írna, esetleg más. Persze, jó dolog az udvarlás, de bizonyos mértékben túlzásba is lehet vinni. Ismertem már olyan pasikat, akiknek világosan megmondtam, hogy nem kell kapcsolat, és még utána is nyomultak gőzerővel. Sajnos, minden kapcsolatot meg kellett szakítanom velük, hogy békén hagyjanak.


25/N

2013. ápr. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez fog rám is várni ? :O ugyan ez csak 16f :O
2013. ápr. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Ismertem már olyan pasikat, akiknek világosan megmondtam, hogy nem kell kapcsolat, és még utána is nyomultak gőzerővel."


Ennyire azért nem szoktam. De itt vagyok 25, s teljesen úgy érzem, hogy a legjobb dolgokról már lemaradtam.

2013. ápr. 25. 14:09
 5/5 Bogesz:) ***** válasza:

Olyan nincsen, hogy valaki ne tudna személyesen ismerkedni. Lehet, hogy túl válogatós vagy vagy esetleg valamit rosszul csinálsz, próbálj meg jobban odafigyelni az apróbb jelekere, és azokra megfelelően reagálni. Ne add fel és szerintem állj fel a gép elől, és inkább próbálj másképpen közelíteni vagy próbálkozni egy lányhoz. Sok sikert!!!:)

16/L

2013. ápr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!