Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van már abból hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van már abból hogy a szerelemben a külsőségek döntenek! Szinte előre kódolva van az ember esélyei a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 23 éves fiú vagyok, és nekem is - mint a hozzám hasonló férfitársaimnak - a problémáim, sikertelenségeim eredeztetőjeként a külsőmet tartom. A fekete humor az egészben az, hogy még ez sem egyértelműsített: ismerőseim szerint nem rossz a külsőm, nem vagyok elveszve, dumám is van, nem vagyok egy félős fiú sem, és a mellékelt ábra nem azt mutatja amit én szeretnék látni.

Kb. 17 éves koromban kezdtem a lányok után érdeklődni, és mind a társkereső oldalakon, mint a valóságban az élet számos területén, számos szituációjában egyszerűen megismerkedek valakivel és egyszerűen látom/érzem hogy ezt a csajt se érdeklem, megy el a kedvem az ismerkedéstől majd a csaj értetlenkedve írja/mondja hogy eddig se volt olyan a szitu, hogy ő össze akarna jönni velem (kedvencem amikor társkeresőről szedek össze egyet és ezt mondja).

A plázacicákat nem szeretem, az önbizalom hiányos csajok nyavajognak nekem, a magabiztos jó csajok nem rám vágynak, a rondák meg optimisták és nem érnék be "ennyivel" (velem) :D Ki jár még hasonló cipőben, illetve milyen véleményetek van erről?



2013. ápr. 25. 16:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A belsoddel el vagy szallva azert magadtol meg ha kulsore rondanak is tartod magad......es meg valogatsz is, nem kis kritikaval! Es meg csodalkozol hogy nem talalsz not? Unszimpatikus vagy alapból, ahogyan irsz...


Elmondok vmit, csak mert unatkozok es leirom.....en amikor beprobalkoznak az elkeseredett ronda fiuk (vegyuk azt ha szingli lennek mert most nem vagyok es nem is leszek mar az, de tfh az vagyok....) akkor mar csak azert is elutasitom oket mert latszik rajtuk h olyan elkeseredetten probalnak magukhoz lancolni mar az elso beszelgetesnel h kiraz a hideg....nem tetszik h valaki ramkenyszeriti azt h igenis vele kell jarnom mert ha nem jarok vele akkor k.urva vagyok mert mar muszaj dugnia meg egy nonek sem jon be ezert en adjam be a derekamat......ez undorito viselkedes, minden ronda csavo igy viselkedik, mert ilyen elkeseredett. A szebbek meg az atlagosak azert lehetnek vonzoak, mert kisugarzasilag nem ilyenek, nem kapaszkodnak beled foggal korommel.....visszautasitod? Van masik......


Ez az en tapasztalatom/ velemenyem...sajnalom ha megbantottalak, az en elettapasztalatommal ez jott le eddig, csak epito jelleguken irtam le......es hogy felviditsalak...elso pasimat nem bulihelyen ismertem meg, nem jartam el szorakozni, sehova, csak odajott hozzam es ennyi...persze nekem konyebb dolgom van mert lany vagyok, de nem kell feladni...ennyi..

2013. ápr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A párkapcsolatban, a szerelmet ne keverjük már a mindenféle felszínes kapcsolattal! Oké?!
2013. ápr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg durva, hogy a csajok lökik itt a szent szöveget, hogy a lányoknak nem számít úgy a külső, mint a fiúknak. 165centi vagyok és ilyen nyomi, alig 53-55kiló és eddig csak olyan lányoknak jöttem be, akiknek bejöttem külsőre már a kezdetektől fogva. Tehát sajnos úgy látszik, aki külsőre ronda, nem tetszik egy csajnak sem, annak befellegzett a csajozásban.
2013. ápr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszadónak igaza van.

Kiegészíteném annyival, hogy a sok lóvé és sportkocsi mindig kivételt képez. Ha ronda vagy, de tele van pénzzel és van fekete BMW is a garázsba, esetleg Porsche, akkor minden csajnál esélyes vagy, akár egyszerre többnél is.


Kérdező!

A genetika van csak bekódolva az emberbe, az viszont nem megváltoztatható. A vagyoni helyzeted viszont NEM előre meghatározott! Mivel a nők felszínesek, anyagiasak és beképzeltek, pénzzel lehet rájuk hatni. SOK pénzzel. Hogy megéri-e, az más kérdés persze...de a lehetőség adott.

Az első válaszadó meg kapta helyből a mínuszt.

2013. ápr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jajj nemár! Elegem van ebből az általánosítasból..hogy a nők milyen shemetek ribancok csaj a penzre hajtanak...istenem...hagyjuk mar
2013. máj. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én pontosan tudom, mi az oka az általánosításnak. Abból kell kiindulni, ki általánosít így. Érdekes módon kizárólag azok a nyomi srácok, akik mindenkiben keresik a hibát csak saját magukban nem. Valamiért a normálisabbja nem mond ilyeneket.


De ez tulajdonképpen jó is így, mert az ember lánya pontosan tudja, ki az, akit messziről el kell kerülni.

2013. máj. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Elegem van ebből az általánosítasból..hogy a nők milyen shemetek ribancok csaj a penzre hajtanak..."


Akkor mit szóljunk mi?

Ezen egyedül ti változthattok.


"Én pontosan tudom, mi az oka az általánosításnak. Abból kell kiindulni, ki általánosít így. Érdekes módon kizárólag azok a nyomi srácok, akik mindenkiben keresik a hibát csak saját magukban nem. Valamiért a normálisabbja nem mond ilyeneket."


Nem szépségem. Az általánosításnak az az oka, hogyha egy almának a 99%-a megrohadt, te sem fogod azért az 1%-ért megenni, csak nembírod a kritikát. A "normálisabbja" meg alapból szóba se áll veletek.

2013. máj. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!