Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Nők! Gúnyoltak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Gúnyoltak, kinevettek már fiúk/férfiak?

Figyelt kérdés

Annyira sok az olyan kérdés,ahol megkeseredett szegény fiúk írnak olyanokat,hogy hány lány alázta, nevette ki őket.

Magam részéről: sokszor volt olyan, hogy a fiúk kinevettek testi adottságaim miatt..... vagy egyenesen a szemembe mondtak dolgokat, amiktől teljesen elment az önbizalmam. Az egyik barátnőm is kapott hideget, nagyon sokat. Neki aztán még nehezebb volt felállnia.


Nálatok milyen arányban történt atrocitás fiúk részéről Lányok??

Mennyire mélyen érintette ez titeket?? hogy tudtatok utána bizalommal fordulni a férfi nemhez(párkapcsolat terén)??



2013. ápr. 25. 16:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

köldökszöszmösz --->jaj de cuki ez a név.:)


hát engem is csúfoltak, nem állandóan, de volt egy időszak, mivel elég vékony voltam, így voltam már "deszka, ,gebe, csontos" a többire nem emlékszem. azóta már sikerült felszednem néhány kilót,de még mindig élesen hallom ezeket a sértő szavakat. szerintem ezt nem nagyon felejti el az ember.


és igen, a párkapcsolatomra is kihat, mivel nincs, ha bókolnak nekem, nem tudok hinni nekik. de próbálok jobban megbízni bennük, de egyelőre nem nagyon megy.

2013. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Egész eddigi életemben csúfoltak, mivel duci vagyok, mert jó tanuló vagyok, mert nem tartozom az üres fejü plázacicákhoz, mert nem tudok elég gyorsan futni. Már nagyon régóta nem foglalkozom ezzel. A bunkó emberekre magas ívből kell szarni. Már három iskolába jártam és mindenhol ez ment.

Annak meg aki valamit kompenzál a bunkóságával, annak üzenem, hogy mással is lehet kompenzálni, sőt, ha mondjuk bunkóság helyett kedves lennél , akkor azok is kedvelnének, akik most utálnak. 15L

2013. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
általánosban a pattanásaim miatt://
2013. ápr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Már többen cikiztek különböző dolgok miatt, de a legjobban az fájt, mikor elmondták nekem, h csúnyának talál a srác, akibe évek óta szerelmes vagyok. :( azóta nem sikerült visszanyernem az önbizalmam. És amíg ki nem derül, tényleg csúnyának tart-e, nem tudok tovább lépni, és sztem úgyis marad az önbizalmam...Olyan mélyen, ahol most van.
2014. jan. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Engem csak az orrommal piszkáltak, mert másban nem találtak kivetnivalót. Az érdekes az, hogy egytől egyig belém voltak zúgva a csúfolódók, és ezt később tudtam meg. Az is érdekes, hogy aki nem velem volt elfoglalva, az egyáltalán nem találta az orromat nagynak, vagy nem mondta. Mivel harmóniában vagyok magammal, így nem sokat tett a latba a gúnyolódás. Csak azok a fiúk veszítettek ezzel, akik gúnyoltak, ugyanis nagyon jó az arcmemóriám. Most felnőttként csak azért sem lenne nálam esélyük, mert csúfoltak.
2015. júl. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!