Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mennyire zavar titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire zavar titeket az, ha egy lány mindig szoknyát hord?

Figyelt kérdés
Szinte mindig szoknyát hordok, valamint egybe részes ruhát, amikor csak tehetem. Viszont mikor hűvösebb van, akkor maradok a kicsit vastagabb szoknya verziónál, de nyilván télen, mínuszokba nem veszek fel. Titeket nem zavarna, ha egy lányon állandóan az lenne, amikor csak felveheti? Nem tartanátok unalmasnak?

2013. ápr. 26. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semennyire
2013. ápr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem
2013. ápr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lányon szoknya mindig nöies. Engem a rengeteg farmer zavar. Egyáltalán nem nöies.
2013. ápr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha mindig ugyan azt veszed fel az unalmas :D
2013. ápr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az a jó ha szoknyában van.
2013. ápr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is majdnem mindig szoknyában vagyok, meg egybe részes ruhában (na jó én inkább legtöbbször abban, mivel az áll legjobban), de ha sokadszor veszem fel ugyanazt. még akkor is megdicsérik hogy mennyire jó, szóval nem kell ezzel törődni, hogy most a nadrág nagyobb divat, ha neked ez áll jól, akkor hordd ezt. :D
2013. ápr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, lenne mi után leskelődni. 20/F
2013. ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A nőiesség sosem unalmas, pont hogy örülnék neki, ha ilyen barátnőm lenne. Inkább az zavarna, ha állandóan nadrágot viselne. Amúgy szoknyával nagyon változatosan lehet öltözködni. Különböző felsőkkel, cipőkkel lehet kombinálni, és mégis mindig csinos, nőies lesz az összhatás. De persze ezeket biztosan tudod, hisz' tapasztalt szoknyaviselő vagy. :)
2013. ápr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem zavarna. Abban legyen amiben jól érzi magát.

F.

2013. ápr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bandy555 válasza:
Nekem kifejezetten tetszik, ha egy lány/nő szoknyát hord. Inkább azt nem tartom normálisnak, hogy a lányok nagy része farmer nadrágban jár...
2013. ápr. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!