Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lököd egy srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lököd egy srác?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban, és állandóan nekem jön. Mondjuk látszik rajta hogy nem utálatból teszi, vagy hát én nem látok a fejébe xD nem mondott rám még soha semmi rosszat, csak pár napja azt vettem észre, hogy ha szembe megyünk egymással a folyosón, nekem jön. Aztán ma meg: egy fiú viccből le akart locsolni (no comment), a srác meg elkezdi: ne locsold le, őt löködni kell. Kéremszépen adjon már valaki egy kéziszótárt a fiúk viselkedéséhez, mert nem mond semmit miért csinálja...
2013. ápr. 26. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:

ezt lehet nem a szerelem,szex kategoriába kelett volna irnod szerintem semmi köze hozzá

elég nyugodtnak tüsz ,olyan mintha élveznéd vagy nem tudom:D

mindenesetre szerintem küld el a francba

2013. ápr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bírom a srácot, meg vicces amit csinál, mert én is visszalököm már, hülyeségből. De még sem értem. Azért írtam ide, hátha esetleg azért csinálja mert tetszem neki. Remélem azért nem..
2013. ápr. 26. 17:39
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha C betűs állampolgár akkor meg is van a válasz. Bár akkor a pénzed is elvenné vagy egyéb "mókák"
2013. ápr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem C betűs :)
2013. ápr. 26. 17:41
 5/10 anonim ***** válasza:

első vagyok. értem szóval viccesen csinálja

hát akkor lehetséges hogy tetszel neki,de akkor nagyon gyerekes ha igy mutatja ki

2013. ápr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy én 15 éves vagyok, ő meg egy osztállyal alattam jár.
2013. ápr. 26. 17:45
 7/10 anonim ***** válasza:
bocsánat, de én kiakadtam a "lököd" szónál o.O...
2013. ápr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor lökdös. Azért biztos, hogy ezzel a helyesírási hibával is megértik mit akarok :D
2013. ápr. 26. 17:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem csak csak "lököd"-nélek, hanem meg is böknélek!
2013. ápr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Furcsa ez a srác, hátrafelé braekel a sztráááádáááán :D
2013. ápr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!