Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha sír egy fiú, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha sír egy fiú, hogy nyomjam el ha megint rámjön?

Figyelt kérdés
Alig volt 15 éve, hogy legutóbb sírtam és akkor is csak azért mert apám nem vette meg a piros biciklit amit kinéztem. Még megjátszani sem tudom, film se volt még amitől bekönnyeztem.. Viszont most egyszerűen nagyon sok dolog összegyűlt és ráadásul még a lány akit nagyon kedvelek, összejött egy másik sráccal. Ahogy ezt megtudtam egyszerűen elszakadt bennem valami és elkezdtem könnyezni mint a szemét.. Nem tartott sokáig és még nevettem is utána, olyan mint ha egy kicsit megkönnyebbültem volna. Általában ha nagyon stresszes vagyok remeg bal vállam egy kicsit, de az is abbamaradt. Szóval nem tudom ez egy jó dolog és sokkal tisztábban is gondolkozok de szeretném legközelebb elkerülni az ilyesmit.. Ha ezt is meglátta volna rajtam itthon valaki biztos basztattak volna vele. Szóval ha véletlen rámjönne mégegyszer ez az inger, hogy nyomjam el? A csajjal szakítsam meg a kapcsolatot?

2013. ápr. 26. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Szegény pára... taknyod is folyt?
2013. ápr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valaki nagyon unatkozik, és a beteg elméjével ilyen kérdéseket nyitogat.
2013. ápr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fordulj istenhez segítségért.
2013. ápr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű amúgymeg.. Én 22 vagyok de férfiasan bevallom, hogy életem során már párszor egy két könycseppet elmorzsoltam.. Ettől én nem leszek kevesebb. Most a srácunk meg akarta mutatni, hogy ő egy macsó de azért az ő szíve is törékeny.. Hát mindjárt megpuszilom a homlokát :D
2013. ápr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De durva..17L xDD
2013. ápr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valaki azért írjon neki valami kedveset is mert megint rákezd a sírásra ha elolvassa a kommenteket :D
2013. ápr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyántalán nem gáz sőt azzal csak jót teszel ha kisírod magad egy agyvérzéstől mented meg magad ilyenkor.
2013. ápr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz egyáltalán! Főleg ha még oka is van.

Az érthető, ha nem akarod, hogy más meglásson így. De ha egyedül vagy? Akkor miért kéne elfojtanod? Akkor úgysem látja senki. Ne akarj még magad előtt is keménynek tűnni!

Hidd el, az igazán kemény fiúk is sírnak néha, csak nem mások előtt.

2013. ápr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!