Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? (többi lent nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (többi lent nem hosszú) És mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tavaly tök jól elvoltunk az osztálytársammal idén meg már alig beszélünk. De tegnap előtt együtt mentünk haza(közel lakunk) ketten akkor meg tök jól elvoltunk, mint régen. Olyan jó volt :) De ha a többiek ott vannak akkor meg nem tudok én megnyílni meg ő is más. :/ Mit tegyek, hogy jó legyen???(lány vagyok)
2013. ápr. 26. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán mindkettőtöket zavarja a társaság, kínosan érzitek magatokat, ő talán attól tart, hogy ha együtt látnak benneteket, akkor többet fognak belegondolni az egészbe. Egyébként az emberi kapcsolatok ilyenek, az emberek is folyton változnak. Kérdés, hogy te mit szeretnél. Ha többet a barátságnál, akkor próbáld úgy intézni, hogy többet legyetek kettesben, aztán ő is hátha lépni fog.
2013. ápr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fiú barátok már csak ilyenek.. az én haverommal is ez volt, aztán később hirtelen megváltozott és azóta is minden rendben.. én annyit tettem, hogy néha-néha kerestem a társaságat, hogy tudja: nem felejtettem el. Egy idő után ő is keresett engem megint, és ahogy mondtam, mára minden oké. Lehet hogy van valami megoldás, de nekem így is sikerült.:)
2013. ápr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat megfogadom :) Én próbálnám keresni az ő társaságát csak a legjobb barátnő folyton vele van így kicsit kaccos ez is. Így haza menni se sokat tudunk kettesbe :/
2013. ápr. 26. 21:11
 4/4 A kérdező kommentje:
*barátnőm
2013. ápr. 26. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!