Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elrontottam? [HOSSZÚ]

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elrontottam? [HOSSZÚ]

Figyelt kérdés

Szóval van 1 lány, akivel elég régóta beszélgettem, és amikor megismertem, akkor leszögeztük, hogy csak barátok, és semmi több. Teltek a hónapok, voltak pasi ügyei, de semmi komolyabb, nekem is volt pár barátnő jelöltem, de egyikkel sem jött össze, mert a lány lebeszélt róluk, mindig talált valamit, ami "neki nem tetszett a lányokban" (ugyanis vele beszéltem meg ezeket a dolgokat, ő pedig velem a fiúkkal kapcsolatos dolgokat). Tudván, hogy csak baráti viszony lehet köztünk, én nem is feszegettem, de néha megfordult a fejemben, hogy milyen jó lenne most vele lenni, és hogy szeretem.. kicsit jobban, mint egy barátot.. A lényeg az, hogy pár napja beszélgettünk, és mondtam egy dolgot, amire ő válaszként azt írta, hogy "velem kapcsolatos?".. erre azt mondtam, hogy "igen, úgy érzem belédszerettem", ezután 20 perc kínos, komoly beszélgetés következett, és én már csak azért is folytattam, ő pedig kérdéseket tett fel, és ezzel arra utalt, hogy bizonytalan velem szemben. Miután megmondtam neki, hogy csak vicc volt, nem beszéltünk, és a rákövetkező napon sem. Ráírtam, összevesztünk, letiltottam. Úgy érzem, hogy szeretem, hogy kell nekem.. csak Ő kell..


Hogyan tudnám megszerezni?



2013. ápr. 21. 15:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
18/F, 18/L.
2013. ápr. 21. 15:28
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát apám.Azzal,hogy beadtad neked ezt a:*csak vicc volt* nagyon elcseszted.

Nemhiszem,hogy visszatudnád szerezni,kivéve,ha most az egyszer laza lennél és őszinte.(Amúgy korod?)

2013. ápr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
neki*
2013. ápr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Miért kell hazudni? Mondd el, legfeljebb kikosaraz,

ez a "vicc volt" ovodás színvonal, egyértelműen nem

tolerálja normális felfogású nő.


Igen, elrontottad, és ne csodálkozz, hogy vért izzadhatsz,

ha egyáltalán még szóbaáll veled....

2013. ápr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy tényleg nagyon jó barátság (volt), és mindent, de szó szerint mindent tudtunk egymásról. Mindent egymással beszéltünk meg, naponta órákat beszélgettünk, sosem volt olyan hogy unjuk egymás társaságát. Személyes találkozásra nem került sor, mert mindketten eléggé elfoglaltak vagyunk a hétköznapokon, hétvégén pedig nem a gép előtt ülünk, hanem általában valamerre kiruccanunk a barátokkal. A lány együtt volt az egyik barátommal, pár hónapja szakítottak. Azért mondtam neki, hogy csak vicc volt, mert láttam, hogy meglepődött és nem tud mit kezdeni a helyzettel, ezért megijedtem, és beadtam a vicc volt szöveget, tudom, gyerekes és komolytalan dolog volt. Az őszinteség köztünk jelen volt, de most hibáztam. Szeretem Őt, de nem tudom mit tegyek.
2013. ápr. 21. 15:35
 6/11 anonim ***** válasza:
B*z aki ilyen gyerekes az megérdemli....úristen..pfff....balfék vagy!
2013. ápr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez nem segít..
2013. ápr. 21. 15:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez a vonat elment. Ha nő az illető, és valóban nő, többet szóba sem áll veled.
2013. ápr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

mindegy miért mondtad, de a viccel magad alatt vágtad a fát

bocs, de vannak dolgok, amivel nem viccelünk, ez pedig emberi érzelmek, még akkor sem, ha meglepődött, ha gondolod keresd meg és mond el neki, mivel elbizonytalanodott, ezért mondtad, ha elfogadja jó, ha nem akkor ennyi volt N

2013. ápr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Az a baj, hogy hülye voltam és ezt mondtam, miközben valóban ezt érzem, és szeretném Őt megkapni, ami nem könnyű, de ez tetszik benne. Okos, szép, van humora, nagyon jól elvoltunk.. de mindennek vége lett, a saját hülyeségem miatt..


Na majd meglátjuk, hátha lesz ennek is szép vége, mint megannyi ilyen "sztorinak".. :)

2013. ápr. 21. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!