Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főleg lányok . Ti mit gondolto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg lányok . Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mostanság "veszekedtem" egy lánnyal , ki akartam vele békülni, és szerintem egy kicsit nyálas üzeneteket írtam neki (ő nem akar a valóságban találkozni, mert interneten azt hiszi hogy ő a szuper kemény lány), szóval így ki tudnék békülni vele? Ja a veszekedést én robbantottam ki (annyival hogy meggondolatlanúl azt írtam neki hogy k*rva) , de most inkább ő "basztat" engem , én pedig ki próbálok vele békülni.


14/f



2013. ápr. 27. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd a faszba Ha ő ilyen "kemény lány" És mért szeretnél vele kibékülni? :D
2013. ápr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd... mivel azt írtad neki h k.rva lehet meg volt az okod erre is... én a helyedbe lekaksiznám... és verje a nyálát a neten h ő a szuper kemény csaj ;)
2013. ápr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ;)
2013. ápr. 27. 18:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó tanács! Egy lánynak soha ne mond, hogy k.r.a! Még akkor se ha az is! Ha nem az akkor meg pláne, hogy ne! Ezek után ne várj a bocsánatára. Egy f.sz fej vagy! Vagy inkább paraszt és bunkó!
2013. ápr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kikérem magamnak hogy bunkó vagy paraszt lennék! Csak egyszerűen felment bennem a pumpa és meggondolatlanúl írtam... Amúgy azóta már mondtam neki hogy nem jön be nekem , és hogy társastáncról tetszik egy lány ,azóta kicsit megváltozott mert kérdeztem 1-2 dolgot , és minden sor/mondat végére tesz egy Smile-t !!!
2013. máj. 1. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!