Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy a legelső szerelmem után még a mai napig megdobban a szívem ha látom?!

Figyelt kérdés
Több évig voltam szerelmes belé,de sosem jártunk,utólag derült csak ki,hogy egy időben érdekeltem,túlléptem rajta, közben lett barátom is(már nincs), vannak fiúk akik tetszenek,nem is gondolok rá, viszont ha látom, még mindig előjönnek emlékek róla, és szomorú leszek. El fog múlni valaha ez a nagyon furcsa érzés iránta..?
2013. ápr. 27. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert még nem leltél rá egy másik pasira, olyanra akibe tényléeg beleszerettél volna.
2013. ápr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
a srácnak van barátnője? miért nem jöttök most össze hogy ha már nincs barátod?
2013. ápr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
van bizony..több éve:/
2013. ápr. 27. 20:03
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem is megdobban a szívem, összeszorul a torkom, és begörcsöl egy pillanatra a hasam

szeretem, és szeretni is fogom, ez nem fog elmúlni, mindig fontos lesz a boldogsága, de soha nem volt, és nem is lesz köztünk semmi

örülök, ha látom, mindig mosolygok, ha váratlanul összefutunk, és még most, ennyi év után is sóvárogva nézek utána, de nem akarnék tőle semmit, nem akarok vele párkapcsolatot, amúgy sincs semmi esélyem rá, de valószínűleg akkor sem akarnék semmit, ha ő jönne hozzám

ő boldog, én boldog vagyok, és ez a lényeg

nekem itt van életem másik szerelme, neki pedig, már a megismerkedésünkkor volt férje, gyereke, amint látom azóta is boldogok, és ennek én őszintén örülök, és örültem akkor is, mert most is, és mindig az ő boldogsága lesz az első

2013. ápr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hm igazán jó ember vagy, hogy sose gondoltál arra,hogy ennek ellenére megszerezd magadnak:)(elég sok ilyen van sajnos).. de akkor nem csak én vagyok ilyen helyzetben. furcsa,mert van azóta más,akire komolyan gondolok, ez a fura szomorú érzés csak akkor tör rám ha személyesen összefutunk...
2013. ápr. 27. 20:37
 6/7 anonim válasza:
szoros barátság van köztetek? vagy régóta ismeritek már egymást? Azért kérdezem mert ha szoros barátságban vagytok a mai napig akkor csak észrevett volna belőle valamit..:)
2013. ápr. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a legelső szerelmemmel sose beszéltem szinte, csak köszönőviszonyban voltunk,és a mai napig nem tudom,hogy vajon ő tudta-e hogy mit érzek iránta.
2013. ápr. 29. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!