Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi számít számodra elfogadható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít számodra elfogadható ajándéknak?

Figyelt kérdés

Az összeg érdekel, mai kérdésre alapozva érdekel ez.

Hány éves a kapcsolatod?


2013. ápr. 27. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
0 FT-tól
2013. ápr. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Ami NEKEM szól, nem megvehetö tucatdolog. Ha ingyen van, de örömet okoz, az TÖKÉLETES.


25 éve vagyunk együtt

2013. ápr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Alapvető egy kulturált embernél, hogy:


1)leveszi az árcímkét az ajándékról, vagy lesatírozza

2) aki kapja, nem érdekli, mennyibe került, mert a gesztus a fontos


Ha az összeg fontos, ott baj van.

2013. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Én azt nem értem, hogy miért csak a kapcsolatban fontos ez? Nem tudom elképzelni, hogy lenne olyan ember, akinek a párjától nem fontos az ár, de az anyjától elvárja a minimum ötezres ajándékot.
2013. ápr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Volt egy kérdés, egy nő a pasitól egy autót kapott. Megosztott volt a vélemény, volt aki ezt nagynak volt aki elfogadhatónak gondolta.
2013. ápr. 27. 20:21
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
Autót biztos nem fogadnák el.
2013. ápr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért egy autó nem normális ajándéknak nevezendö, szerintem is igencsak túlzás.
2013. ápr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Autót és hasonló kaliberű dolgokat maximum akkor fogadnék el, ha nekem is olyan milliós keresetem lenne, hogy hasonló kaliberű ajándékokkal lephetem meg, mindenféle nehézség nélkül.


De mivel ez nem áll fenn, egy pár tízezres ajándékot is sokallnék.

2013. ápr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

amire régóta vágyok, nekem szól, és nem jelent erőn felüli terhet az ajándékozónak.

az autót a másik kérdésben azért nem tartottam elfogadhatónak, mert azért én magam szeretnék megdolgozni. munkahelyen. még mielőtt valaki szexuális témájú viccet csinál belőle. :P


a családomtól elfogadható ajándéknak tartottam a lakást, amit anno kaptam, mert tudom, h szívvel adták, egyfajta életkezdési támogatásnak, és nem vettek fel miatta milliós hiteleket.

a páromtól max egy nyaralást fogadok el mint ajándék. a tárgyi dolgokat amúgysem szeretem annyira, azt megveszem, ha szükségem (és pénzem) van rá. :)

5 éve vagyunk együtt, nagyon jó a kapcsolatunk.


most lesz a szülinapja, ráadásul elég kerek, szóval egy szép, és kicsit drágább órát veszek neki anyummal közösen, mert tudom, h ez régi vágya.

2013. ápr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Olyan ajándékoknak örülök, amiről tudom, hogy neki kis anyagi problémát sem okoz és nekem sem okozna viszonozni azt. Én kellemetlenül érezném magamat, hogyha kapnék egy autót, de én max két tábla csokit tudok ajándékozni. Egy kapcsolatban persze nem ez számít, de én így akkor sem érezném jól magamat.

Egyébként osztom az egyik válaszoló véleményét. Én is jobban szeretem a közös programokat ajándék gyanánt. Menjünk el wellness fürdőbe 1 napra, vagy állatkertbe, vidámparkba, vacsizni, vadasparkba, kirándulni, bárhova. Számomra az a legértékesebb ajándék, ha kicsit kettesben lehetek a párommal.

2013. ápr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!