Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek szerint tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint tetszem neki?

Figyelt kérdés

Ahogy én meg tudom ítélni, igen, de félek, hogy elfogult vagyok ezért szeretném, ha elmondanátok ti mit gondoltok.

Ezeket tapasztaltam a srácnál(17 és én is):

- amikor meglátja, hogy belépek a terembe beletúr a hajába és el kezd babrálni valamivel

- ha társaságban vagyunk és fiúkkal beszélgetek, akkor a szokottnál gyakrabban fordítja felém a fejét

- félénken elmosolyodik, amikor találkozunk a folyosón és egymás szemébe nézünk

- ha sportol és valami ügyes mozdulatot csinál (kosarat dob, gólt rúg), akkor mindig rám néz, hogy láttam-e (ugyanez, ha elront valamit)

- a haverjai szólnak neki, ha meglátják, hogy figyelem őt

- amikor rajtakapom, hogy néz, rögtön elfordítja a fejét, de pár másodperccel később visszapillant

- ha tudja, hogy ott vagyok, akkor bohóckodik, hogy felhívja magára a figyelmet

- amiikor valamin nevet a társaság, mindig rám néz, hogy nevetek-e (?)

- ha meghallja, hogy valaki a nevemet mondja, fülel, gyakran oda is néz


Mit gondoltok? Remélem nem csak bemesélem magamnak.:)

köszi a válaszokat



2013. ápr. 28. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a tag éretlen még egy kapcsolatra:D
2013. ápr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem tetszel neki, nagyon is, csak félős...:)
2013. ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én osztálytársam is ugyanezeket csinálja velem, együtt szoktunk végre menni, ha kikapja a dolgozatát nekem mondja el először, hogy hányas stb. De én még nem gondoltam rá ebből a szempontból, hogy tetszenék neki.
2013. ápr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!