Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokszor beszélgettünk, találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Timisusi9999 kérdése:

Sokszor beszélgettünk, találkoztunk már, most mégsem keres. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel körülbelül 2 hete beszélgetek és találkozgatok. A múlt héten is, és ezen a héten találkoztunk, eddig összesen ötször. Nagyon jól kijövünk, mindig felveszi a testi kontaktust és már nem egyszer megkérdezte hogy mi a véleményem róla, és hogy én járnék-e vele, de eddig még nem történt semmi. Többnyire telefonon szoktunk beszélgetni, üzenetek formájában, ahol általában ő ír előbb, de volt már arra is példa hogy én kerestem őt. Élőben mindig jól elvagyunk, de néha mikor üzenetben beszélgetünk akkor kicsit furcsa, távolságtartó...eddig minden nap, egész nap beszélgettünk, de most utoljára tegnap beszéltünk, úgy hogy én írtam neki reggel és abbamaradt a beszélgetés, azóta nem keresett pedig számtalanszor fent volt. Nem feltétlenül szeretném most én keresni őt, nem akarom magamat ráerőltetni, de megöl ez a bizonytalanság...mit kéne tennem?
2013. ápr. 28. 20:06
 1/2 anonim válasza:
velem is ugyanez volt...ennyi volt,nem akar toled semmit
2013. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy elfoglalt. Pl én Informatika Karon tanulok, és egy az hogy tanulás mellett a kapcsolatot nincs időm fenntartani, vagy éppen forditva is igaz ez. Lehet hogy csak elfoglalt. Attól hogy "elérhető" még ezer egy dolga lehet. Várj még ppár napot, keddig, és után irj rá és meglátod a reagálásából.
2013. ápr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!