Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Szepesi Nikolett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok Szepesi Nikolettről?

Figyelt kérdés
Aki nem tudná, ő egy volt úszónő, aki most dobott piacra egy könyvet,melyben kifejti, kik,hogyan, ás hányszor kefélték sz*rrá. Számomra ez gusztustalan, hogy valaki ebből akarjon hírnevet, pénzt csinálni. Szerintetek?
2013. ápr. 28. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egészségére.
2013. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

én azt látom, hogy elhízott, a magánügyei meg rá tartoznak, aki meg akarja, elolvashatja, aki meg nem az szerintem meg ne kritizálja, mert nem az ő dolga

L

2013. ápr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ő kivel és mit csinált, az ő dolga. Az viszont, hogy ha a többi érintett engedélye nélkül teszi ezt nyilvánossá, akkor bunkóság!
2013. ápr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ln is beállnék a sorba :D
2013. ápr. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Hát, lehet, hogy furcsán fog hangzani, de engem valahogy megnyugtattak azok a részletek, amiket a neten felleltem :D Nagyon sok a frusztrált, a saját nemiségével zöld ágra vergődni képtelen férfi, akiknek az sem könnyíti meg a helyzetét, ha a csapból is ezek a valóban adoniszi adottságú sportolók folynak, akikről a nők szuperlatívuszokban beszélnek. Ennek az oka teljesen érthető, de mint ahogy azt fentebb említettem, nem túl kellemes dolog ezeket hallani is. Nikolett könyve erkölcsileg valóban megkérdőjelezhető, de sok srácnak megnyugtató lehet, ha végre eloszlik a sportolók mindenhatóságát és felsőbbrendűségét hirdető téveszmék egy része. Ők is csak emberek, ahogyan mi. Ok, a genetikai adottságaik alapvetően jobbak, mint az átlagemberé, és nagyon sok munkát is kell beleölniük a sportágukba, amíg sikeresek nem lesznek. De azért ők is csak emberek, és az elmúlt egy-két évtized agresszív reklámstratégiája a nagy sportszergyártóktól, a sajtóban megjelenő glorifikáló cikkek százainak köszönhetően a tisztelet már egy patetikus "szeretem (mert szimpatikus)/gyűlölöm (mert sikeresebb, mert jobb képű...blablabla)" tendenciába csapott át az én meglátásom szerint. Summa summarum: az egyéni motivációit nézve helytelenítem, amúgy meg nagyon is hasznos.
2013. máj. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én most olvasom vagy inkább olvasgatom a könyvet. Tetszik is meg nem is. Tetszik, mert tényleg van benne igazság, bár vitatkoznék, hogy miért is olyan fontos kiteregetni a szennyest. Illetve attól tud futkosni a hátamon a hideg, amikor már legalább századjára látom leírva, hogy ..."engem néz, látom a vágyat a szemében, engem akar".... Persze, minden nős, vagy foglalat férfi őt akarja.... Eléggé el van szállva magától, holott azért nem egy nagy durranás szerintem...
2013. jún. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!