Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy ugyan, mit szerethetne bennetek bármit is bármilyen nő?

Figyelt kérdés
Ugye, hogy milyen szar? Hogy lehet leküzdeni? Lehet, hogy normális vagyok és kulturáltan nézek ki, de mégsem hiszem el.
2013. ápr. 29. 00:08
1 2
 1/12 Mókusgyilkos ***** válasza:
persze 13 évesen :D hogy lehet leküzdeni? első barátnő megoldja a problémát.
2013. ápr. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Persze, én folyamatosan így érzek. Igen nagyon shit, leküzdeni nem lehet.
2013. ápr. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak azért mert a legtöbb nő nem képes értékelni a normális pasikat nem jelenti azt hogy mindegyikre ez jellemző
2013. ápr. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Zúzmaraharapás ***** válasza:
Felesleges ezen agyalni, ugyanis ezt majd a nő fogja tudni, nem pedig ti. :)
2013. ápr. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Itt most nem a nőkről van szó, hanem mikor az ember úgy érzi, hogy értéktelen, nincs benne semmi jó, szerethető.
2013. ápr. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Mókusgyilkos ***** válasza:
jah persze mert nyilván nincs olyan nő az egész ki.. földön aki elviselne titeket aha.. valószínű :D
2013. ápr. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, így van. De nem csak a nők nem viselnek el, senki más sem. Én vagyok a légy a levesben.
2013. ápr. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Folyamatosan ezt érzem, köszi anyénak és a két nagymamámnak :D Más női szeretetre kb annyi esélyem van, mint SP-nek Kathi Béla ellen súlyemelésben.
2013. ápr. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha te bármilyen nőre vágysz, akkor persze, hogy így érzed. Olyan nőt keress, aki TÉGED értékel, és persze te is őt.
2013. ápr. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Olyat én még nem találtam, akit viszont is érdekeltem volna, pedig tuti többet éltem itt néhányotoknál.
2013. ápr. 29. 00:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!