Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy ugyan, mit szerethetne bennetek bármit is bármilyen nő?

Figyelt kérdés
Ugye, hogy milyen szar? Hogy lehet leküzdeni? Lehet, hogy normális vagyok és kulturáltan nézek ki, de mégsem hiszem el.
2013. ápr. 29. 00:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hogyne. S 35 évesen nulla kapcsolattal a hátam mögött igazoltnak is látom az érzést...
2013. ápr. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
38N vagyok, szóval azért van némi tapasztalatom. Az alapján állítom, hogy egy nő nem szereti "bárkinek" érezni magát, ha én azt érzem egy pasin, hogy neki mindegy, csak legyen már mellette egy "bárki", akkor azonnal menekülni kezdek. Én egyedinek, különlegesnek szeretem érezni magam (ahogy mindenki), és azt szeretném, ha a tényleges és valós értékeim miatt érdeklődne irántam valaki. És ugyanezt tudom biztosítani a partnerem számára is, mert nekem nem bárki kell, hanem egyvalaki, akivel kölcsönösen értékeljük egymást.
2013. ápr. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!