Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan lányok, akik szépek, adnak a külsejükre, de nem szoktak bulizni?

Figyelt kérdés

(kérlek ne töröld, nem ismerkedési kérdés)


Azt veszem észre, hogy azok a lányok, akik nekem tetszenek (szép arc, vékony testalkat, nőies öltözködés, ápoltság), egytől-egyig bulizós, gyakran a társaság középpontját alkotó lányok.

A kérdésem: létezik egyáltalán olyan hölgy, aki bír a fent említett tulajdonságokkal, de nem lételeme a bulizás?

Félreértés ne essék, nem nézek le senkit, aki bulizni jár, csak hozzám jobban illene egy nem bulizós lány.



2013. ápr. 29. 13:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én szép vagyok, normális is, bulizni se járok évente 2x maximum, de foglalt vagyok úgyhogy bocsi :D
2013. ápr. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire számítok szépnek, de adok a külsőmre és a pasik is észrevesznek.:) Nem vagyok a társaság közepe és bulizós típus, de azért gondolom ha Kérdező, olyan emberek közé kerülsz, akikkel jól kijössz, akkor ha nem is egy zsúfolt helyre de beülsz egy kicsit lazulni.:)
2013. ápr. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Vannak, csak ezek általában stérberek vagy k.rva magas elvárásaik vannak a fiúk külsejét tekintve. Velük sem járnál jobban, hidd el, csak, ha jóképű, magas srác vagy.
2013. ápr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ráhibáztál, azt hiszem! Ilyen tulajdonságokkal rendelkező női egyedek a nagy budös k.rvák! Ezt nagyon benézted öregapám!
2013. ápr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
#12: persze, nem vagyok antiszociális/aszociális, és nem is olyan lányt keresek.
2013. ápr. 29. 21:17
 16/18 A kérdező kommentje:
#13: az, ha valaki sokat tanul, nem baj. Amúgy nem vagyok alacsony, a jóképűség meg elsősorban a szubjektív megítélésen múlik...
2013. ápr. 29. 21:19
 17/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem vannak ilyenek,mint mindenféle típusú lány/nő megtalálható mindenhol....csak az általad említett lánytípust nehezebb megtalálni!Pl.én sem vagyok az...részletekbe itt nem mennék bele...,ha gondolod írj privit!

28/L

2013. ápr. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Előző lány, a kérdező "nem akar" ismerkedni. Csak tudnám, akkor mégis miért dob fel ilyen kérdést?????
2013. ápr. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!