Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Esélyes hogy emiatt kisebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélyes hogy emiatt kisebb mellem lesz?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és most kezdtem el intenzívebben mozogni, fogyni, diétázni. MIvel most még növésben vagyok, lehetséges hogy a fogyás miatt kis mellem marad?:D
2013. ápr. 29. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Most mekkora? Nem mindenki a melléből fogy, ha mákod van, te sem az a fajta vagy. 20/F
2013. ápr. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, sőt tuti.
2013. ápr. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem februárban 85/B volt. Nekiálltam fogyózni, 10 kilót fogytam, és most 85/D-t hordok.:) Nálam úgy tűnik nőtt, bár izomstimulációs edzésekre is járok, tehát ez lehet, hogy ennek köszönhető.:)
2013. ápr. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hm én is pont olyan 17 éves korom körül hirtelen lefogytam 6-7 kg-t, és igen a mellemből is jó sok lement, többen észre is vették.
2013. ápr. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha fogysz, mindenhonnan fogysz szóval igen.
2013. ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha fogysz, akkor arcról és mellről megy a lányoknál

szóval nem fogyózni kell, inkább ugyan úgy egyél, csak kevesebbet, ne vonj meg semmit

ha jobban akarsz kinézni, menjél súlyzós edzést csinálni, így inkább átalakulsz N

2013. ápr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, a nők hajlamosak először mellből fogyni, bár annak, hogy növésben vagy, és hogy honnan fogysz, nincs köze egymáshoz.

A formás testhez a súlyzós edzés egy jó út, a melltartóméret is növekedhet, de csak a háton és a mellen levő izmok növekedése miatt (természetesen kismértékű növekedésről van szó).

Viszont az, hogy egyen úgy, ahogy eddig, csak kevesebbet, rossz tanács, mert nem csak az étel mennyisége számít, hanem a minősége is. És mivel nem tudod, mit evett eddig, a minőségről nincs információ. Szemétből nem lesz szép test, hiába kevés.

2013. ápr. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!