Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi sokszög? :D ( bocsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi sokszög? :D ( bocsi ha rossz helyre írtam. )

Figyelt kérdés
Szóval barátnőm nagy nehezen rá vett, hogy menjek ki vele bulizni egy picit. Nagyon sokan összegyűltünk. :) Jó parti volt hisz mindenki ismert mindenkit..de az a nap óta..vagy 6-an vallottak szerelmet. Semmivel nem lehet őket koptatni hívnak, hogy menjek ki velük ma is. De nem értik meg. Egyiktől sem akarok semmit...szeretem őket mint barátok és a közös bulizás még közelebb hozott hozzájuk. Mit csináljak? Így már nem nagyon merek velük h.lyéskedni sem, se kimenni partizni nehogy komolyan gondolják. :(

2013. ápr. 30. 14:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Na, pont lemaradtam a kérdéssel. Akkor így tiszta, és marad a 14:54-es válaszom. :)
2013. ápr. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hálásak vagyunk a felvilágosításért, de tényleg!
2013. ápr. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy kihagytam! Csak gyorsan írtam, és lemaradt!
2013. ápr. 30. 15:08
 14/18 anonim ***** válasza:
Én vagyok az egyetlen aki értette a kérdést? Váu.
2013. ápr. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Te vagy az egyik, aki véletlenül pont jól értette. :)

Én az első mondatból egyből úgy értettem, hogy egy párról van szó. Pláne hogy szerelmi sokszöget említett.

Amúgy nem is értem, mi ebben a szerelmi sokszög. :D

2013. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
èn azért nem értettem/hittem mást, mert hát nem tekintem akkora gondnak így hogy nincs senkid meg minden nem lep meg. Akkor értelmeztem volna "kilátástalannak" a helyzetet, ha van párod és úgy akarnak rád mászni. ìgy ez úgymond "alap"
2013. ápr. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ja meg igen a kérdés is megtévesztö volt
2013. ápr. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

15-ös, én se vágom igazából, hogy mi ebben a sokszög...de a lényeg, hogy a kérdező érti:D


Egyébként semmit sem kell csinálnod. Nekem is ugyanez volt a haverikörömmel. Egy ideig nem jártam velük bulizni, tavaly az egész nyarat, meg őszt végig buliztuk, és rámszálltak...nem kell velük foglalkozni, a bolhából csinálsz elefántot. Fogadd mosolyogva, kedvesen a bókokat, és mondd, hogy most nem szeretnél barátot, és te csak haverként tekintesz rájuk.

Nehogy már te bújkálj ezért előlük, úristen:D 19 évesen ilyeneken nem kéne már agyalni.



22L

2013. ápr. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!