Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem az ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem az ilyet?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársam ma közölte, vagyis inkább elejtett egy eléggé félreérthetetlen célzást arra, hogy én tetszek neki. Nem igazán tudom kezelni a helyzetet. Erre mit lehet mondani??? Szívesen elmennék vele valahova, de félek megkérdezni és ha el is mennénk, a többiek elkezdenének kombinálni meg elindulna a gúnyolódás.

Nem szeretném őt se sülye helyzetbe hozni és persze magamat sem. Szóval nem tudom, hogy mit tegyek. Van valakinek ötlete?

13/L



2013. ápr. 30. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit mondott konkrétan?
2013. ápr. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rajzóra volt és a barátnőm valamit rosszul festett meg, én pedig valahogy valami "mást" láttam ki belőle... a barátnőm rám szólt, hogy ne perverzkedjek, a srác pedig megszólalt, hogy "perverz... hm... ez tetszik!" és elnevette magát. Azt hittem, hogy csak ugrat, mert rengeteg csajra rámászik, szinte mindegyikre, aki vele szembejön. Aztán matekon szokás szerint csak én tudtam a választ a tanár kérdéseire. Óra után hallottam, ahogy mondta a haverjának, hogy "bejön, hogy okos" és a fejével rám billentett. Szerintem direkt mondta olyan hangosan, hogy én is halljam, de ezt már nem tudom. És persze ő is tetszik nekem, csak nem tudom, hogy ő tényleg komolyan gondolta, vagy csak szimplán most én vagyok a kiszemelt és aztán hagy a francba. Mit csináljak?
2013. ápr. 30. 16:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem mondd neki, hogy hallottad, hogy a tanárnak Téged dicsért, és köszönd meg neki. Bár a perverz dolgot ne vedd figyelembe.
2013. ápr. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm a választ!
2013. ápr. 30. 17:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok. Most láttam, hogy a haverjának dicsért Téged, nem a tanárnak. Bocsánat a tévedésért!
2013. ápr. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
semmi gond! értettem a lényeget! :)
2013. ápr. 30. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!