Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem a fiúkat. Valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a fiúkat. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

van egy fiú, akit szeretek. hosszú a történetünk:

év elején elkezdődött a suliban egy szakkör, amire mind a ketten elkezdtünk járni. tök jóba lettünk. aztán múlt héten szakkörön az egyik haverja megkérdezte, h ki tetszik neki.. (ezt félfüllel hallottam..) de nem hallottam h ki, csak amikor visszajöttek, akkor mondta a fiú haverja h: mostanában tök jóba lettem vele! szerintem jófej!

és közben rám nézett.

aztán ma meg volt a suliban ki mit tud, és amikor vége volt, összetalálkoztunk, és nem nézett rám, nem is köszönt, csak elment mellettem. én ezt már nem értem!! akkor most mivan?? (nem vagyok ronda, ha vki ezt írná...) az egyik pillanatban azt hiszem, hogy járhatunk, a másikban meg azt, hogy de bunkó, nekem ő nem kell.. mit tegyek? valaki segítene megérteni ez a fiút? :|


2013. ápr. 30. 18:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Miért nem nyomulsz rá konkrétabban? Szerintem ő is kedvel, csak úgy veszi észre, hogy (az utóbbi időben) nincs esélye nálad.
2013. ápr. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

ő azt tudja, h más tetszik...

basszus... nemááááááááááááááááááááááááár!!! :|

2013. ápr. 30. 18:43
 3/26 A kérdező kommentje:
akkor mit mondjak neki? hogy már más tetszik? és hogyha még sem tetszem neki? akkor az gáz.. nee.
2013. ápr. 30. 18:44
 4/26 anonim ***** válasza:

Figyelj! A fiúkat nem riasztja vissza ha egy csaj odamegy és őszintén elmondja hogy mi gondol és hogy mit akar....Csak menny oda és mond azt hogy: Eljönnél velem egy randira?

Garantálom hogy igent fog mondani,mert végülis mit veszthet? Igy kapsz esélyt hogy meghóditsd. Csak légy őszinte

2013. ápr. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Most akkor már nem tetszik vagy ő azt hiszi, hogy neked más tetszik? Lehet én vagyok hülye a szövegértéshez...
2013. ápr. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

nyuszi vagyok...

nem merem megkérdezni.. ááá.. bátrabbnak kéne lennem 14 évesen?? :'D

és hogyha nemet mond? az kicsit ciki nem?

2013. ápr. 30. 18:49
 7/26 anonim ***** válasza:
Persze, ciki. Ellenben leírtad, hogy pozitív a viszonyotok, szóval hajrá! ^^
2013. ápr. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
és hogyha csak elhívnám sétálni, vagy fagyizni? xDDD
2013. ápr. 30. 18:54
 9/26 anonim ***** válasza:
Ugyan már... Az nem "csak", hanem már tényleges randi, szóval tökéletes ötlet.
2013. ápr. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
de az a baj, hogy mindig van valakivel.. szóval, erre egy ötlet? hogy mikor, hogyan kérdezzem meg? :DD
2013. ápr. 30. 18:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!