Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem a fiúkat. Valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a fiúkat. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

van egy fiú, akit szeretek. hosszú a történetünk:

év elején elkezdődött a suliban egy szakkör, amire mind a ketten elkezdtünk járni. tök jóba lettünk. aztán múlt héten szakkörön az egyik haverja megkérdezte, h ki tetszik neki.. (ezt félfüllel hallottam..) de nem hallottam h ki, csak amikor visszajöttek, akkor mondta a fiú haverja h: mostanában tök jóba lettem vele! szerintem jófej!

és közben rám nézett.

aztán ma meg volt a suliban ki mit tud, és amikor vége volt, összetalálkoztunk, és nem nézett rám, nem is köszönt, csak elment mellettem. én ezt már nem értem!! akkor most mivan?? (nem vagyok ronda, ha vki ezt írná...) az egyik pillanatban azt hiszem, hogy járhatunk, a másikban meg azt, hogy de bunkó, nekem ő nem kell.. mit tegyek? valaki segítene megérteni ez a fiút? :|


2013. ápr. 30. 18:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatnád neten is.
2013. ápr. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
nincs facebookja.
2013. ápr. 30. 19:01
 13/26 A kérdező kommentje:
és hozzá képest, most elvileg össze vagyunk veszve, ha e-mailt küldök akkor úgyse válaszol. holnap szünet lesz a suliba..
2013. ápr. 30. 19:04
 14/26 anonim ***** válasza:
Az Isten áldjon meg (ateista vagyok amúgy :D), odamész majd hozzá a suliban amikor egyedül van kb. gél percre, megkérdezed, hogy x időpontban lenne-e kedve elmenni veled y helyre, aztán ha veszi a lapot és kedvel, akkor úgysem fog kérdezősködni és szimplán igent mond. Ennyi. :)
2013. ápr. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
*fél percre
2013. ápr. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

de féleeeek :D

amúgy köszi 

2013. ápr. 30. 19:10
 17/26 A kérdező kommentje:
de hogyha elmegy válasz nélkül?
2013. ápr. 30. 19:11
 18/26 anonim ***** válasza:

Ki nem parázik olyan helyzetben? :D

Csak próbáltam összefoglalni ezt a kb. fél perces műveletet számodra.

2013. ápr. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Miért menne el? Többször is volt már olyan, hogy mondjuk napokig látványosan került tégedet?
2013. ápr. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

tehááát, akkor így:

- Szia Dani, eljönnél velem pénteken 3-kor sétálni? :DD

de féleeeeeeeek. áááá. és hogyha nemet mond, és elmegy válasz nélkül??? neee

2013. ápr. 30. 19:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!