Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem a fiúkat. Valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a fiúkat. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

van egy fiú, akit szeretek. hosszú a történetünk:

év elején elkezdődött a suliban egy szakkör, amire mind a ketten elkezdtünk járni. tök jóba lettünk. aztán múlt héten szakkörön az egyik haverja megkérdezte, h ki tetszik neki.. (ezt félfüllel hallottam..) de nem hallottam h ki, csak amikor visszajöttek, akkor mondta a fiú haverja h: mostanában tök jóba lettem vele! szerintem jófej!

és közben rám nézett.

aztán ma meg volt a suliban ki mit tud, és amikor vége volt, összetalálkoztunk, és nem nézett rám, nem is köszönt, csak elment mellettem. én ezt már nem értem!! akkor most mivan?? (nem vagyok ronda, ha vki ezt írná...) az egyik pillanatban azt hiszem, hogy járhatunk, a másikban meg azt, hogy de bunkó, nekem ő nem kell.. mit tegyek? valaki segítene megérteni ez a fiút? :|


2013. ápr. 30. 18:33
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
igen, volt.
2013. ápr. 30. 19:13
 22/26 anonim ***** válasza:
Ha komolyabban nem haragszik rád éppen (gondolom okkal került), akkor tedd meg. Így csak magadat emészted. Ha tényleg "jól megvagytok" alapból, akkor kicsi az esély a kudarcra, ha pedig mégis nemet mond akkor ez van, fogadd el. Ebben nem tudok segíteni.
2013. ápr. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
okés, kökii a segítséged, és hogy végig "hallgattad" a hisztimet
2013. ápr. 30. 19:22
 24/26 anonim ***** válasza:
Nincs mit, szeretek "hallgatni". ^^
2013. ápr. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
:)
2013. ápr. 30. 19:24
 26/26 A kérdező kommentje:
a pacsi az ment!! :D
2013. ápr. 30. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!