Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért bámulnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért bámulnak kieső szemmel minden nőt az utcán?

Figyelt kérdés
Van olyan is, amelyik minden nőt. A szépektől kezdve a csúnyákig, a soványaktól kezdve a kövérekig, még a legszakadtabb nőszemélyt is kieső szemmel bámulják. Ebben mi a jó? Én ugyan nő vagyok, de nagyon kevés helyes pasit látok, 99%-ban nem tetszenek a férfiak, alig tudnék pár példát felhozni, amikor tetszett valaki. Nem bírom elképzelni, hogy valakinek minden második nő tetszik. Ez miért van?
2013. ápr. 30. 19:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert nem elégíti ki őket senki.
2013. ápr. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ki vannak éhezve.
2013. ápr. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Na, én például rájuk sem néznek és ezért szólnak meg az ismerőseim...
2013. ápr. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
*nézek
2013. ápr. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Bocs, legközelebb csukót szemmel fogok járkálni a városban.
2013. ápr. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ennyire a szex körül forog a férfiak minden gondolata, hogy már ennyire mindegy?
2013. ápr. 30. 19:58
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én személy szerint akkor sem jönnék össze egy nővel ha csinosnak gondolnám, hiszen sok csinos csaj van, semmi extra, meg sem szoktam bámulni őket, jöjjenek csak össze akárkivel, sokuknak csak az a legfontosabb hogy legyen valakijük.... én tudok olyan nőt akinek 5 éve van kapcsolata, és össze akart volna jönni a barátnője pasijával, az nem jött össze vele, és azóta is azzal a barátjával van, tehát még a csinos nők közül sem mindenki olyan válogatós közel sem, mint te....
2013. ápr. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mert tetszenek nekik.
2013. ápr. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért a nők többsége úgy öltözködik, úgy sétál , olyan testhelyzetet vesz fel, hogy ha csúnya is, beindul a : "hú de jó csaj" mechanizmus. Persze felháborodnak , hogy : "mitnézezabunkómunkás?!"
2013. ápr. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A boxerem lejjebb ér mint néhány lány szoknyája. Persze, hogy megnézem, hátulról úgyse látja, hogy csorog nyálam. Ja és nem azért nézem meg, mert meg akarom dugni, hanem mert a látvány odatesz.
2013. ápr. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!