Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valakit elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakit elfelejteni?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta tetszik ugyanaz, sajnos esélytelen, nem vagyok az esete, most még be is csajozott..(nem is akarom elrontani nekik, félreértés ne essék!) ráadásul jön a nyár, és amennyit én otthon leszek, tudom, hogy 1-2 alkalommal fogom maximum látni 2 és fél hónap alatt. emiatt már most görcsölök, és ahányszor rá gondolok, eszméletlen szar érzés van a gyomromban. valaki tudna valamit javasolni? :S
2013. máj. 1. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
idővel
2013. máj. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
már így is 2 évnél tartok:) volt közben barátom, de ő maximum csak bejött. aztán így nem is jártunk sokáig..
2013. máj. 1. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!