Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz ötlet/döntés lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ötlet/döntés lenne netre feltennem a melleimet?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy nincs rajtam melltartó (méretem: 75B). Picit kicsinek tartom, bár többen mondták már, hogy nem az, (mikor melltartó, fürdőruha volt rajtam)

pont jó, de lehet, hogy csak azért mondták, hogy ne érezzem magam kellemetlenül, megbántva. Kíváncsi lennék ismeretlen, anonim emberek véleményére is, de kicsit gáznak tartom, hogy feltöltsek róla fotót. Vagy? Egyáltalán mit gondoltok a 75B-s méretekről?

19N


2013. máj. 1. 17:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Huh... megnéztem Amanda Toddról egy videót, nagyon durva. :/
2013. máj. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tedd fel, hanem keress egy pasit! Ő rajongani fog a melleidért és talán akkor végre nem azzal leszel elfoglalva, hogy mekkora és hogy nem is azt gondolják valójában amit gondolják.


Mellben nem a méret a lényeg és ha valaki azt mondja, hogy pont jó, akkor pont jó.


pont

2013. máj. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Szerintem ne tedd fel!Nem tudom hogy ki vagy de abban biztos vagyok hogy megbánnád!!És ha megbántad és magadba fojtod azt a problémát(tudatot)hogy te valaha ilyet csináltál akkor még bele is betegszel!Ne csinálsz szerintem!Gondolj bele hogyha majd szerető férjed és gyermekeid lesznek és valahol mondjuk ilyen képet látnak az interneten és véletlenségből te vagy azon a képen,mégsem mondhatod el nekik,hogy igen az ott az anyukátok mert régen nem volt önbizalma...gondolkodj ezen egy kicsit:) ne csinálj butaságot!!és ezt ne bántásnak vedd:)
2013. máj. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem tudod eldönteni magadtól, hogy kicsi-e, vagy sem? Durva...
2013. máj. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!