Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz ötlet/döntés lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ötlet/döntés lenne netre feltennem a melleimet?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy nincs rajtam melltartó (méretem: 75B). Picit kicsinek tartom, bár többen mondták már, hogy nem az, (mikor melltartó, fürdőruha volt rajtam)

pont jó, de lehet, hogy csak azért mondták, hogy ne érezzem magam kellemetlenül, megbántva. Kíváncsi lennék ismeretlen, anonim emberek véleményére is, de kicsit gáznak tartom, hogy feltöltsek róla fotót. Vagy? Egyáltalán mit gondoltok a 75B-s méretekről?

19N


2013. máj. 1. 17:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Miért lenne rossz? Ha nem vagy rajta beazonosítható akkor nincs semmi probléma :)
2013. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem évek múlva zavarna a tudat,hogy valahol még mindig kering rólam egy kép,de a te dolgod.
2013. máj. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Engem márnem hatnak meg úgy a cicik, mint tini fiúként. 23 évesen nem fogok hátast dobni a látványtól, de ha annyira zavar, szívesen értékelem.
2013. máj. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

csak kérdezem ezzel mi a célod? igaz nekem tök mindegy mit csinálsz,

amúgy ha szeretni fog valaki nem ez alapján dönt, amúgy szerintem Te még nem láttál igazán kicsi melleket N

2013. máj. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Én bánom hogy raktam ki magamról itt képet:/ De te tudod:)
2013. máj. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

A 75B tök átlag méret, annál átlagabb csak a 80B.


Én nem tenném fel a melleimet, mert halálosan hidegen hagy, hogy más mit gondol róla. Másrészt eleve nem csinálok magamról ilyen fotókat. Szerintem elég szánalmas, ha valakinek innen kell önbizalmat gyűjtenie. De hogy rossz ötlet lenne-e... hát ezt neked kell tudni.

2013. máj. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Mint írtam már, ezzel a célom, hogy kíváncsi vagyok ismeretlen emberek véleményére, hogy mit gondolnak a méretéről, mert picit kicsinek tartom. Csak kíváncsiság, semmi több. Bennem is ez van, hogy nem akarom, hogy keringjen rólam kitudja mennyi ideig, persze, nem tudják, ki vagyok, lehet megbánnám, ezért kérdeztem meg.
2013. máj. 1. 17:42
 18/24 anonim ***** válasza:

szerintem ne tegyél

lehet, hogy rajtad kívül más nem fogja tudni, hogy kinek a melle, viszont téged zavarni fog a tudat

2013. máj. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

emlékszel Amanda Toddra?

vele volt teli a net amikor öngyilkos lett:villantott,bejárta a netet a melle,b*szogatták érte,nem bírta tovább és megölte magát

2013. máj. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Gondolj bele hogy megtetted. Most bánnád?

ha nem akkor kérdezd meg, de am felesleges szerintem. Én azt kérdeztem h mit gondolnak rólam. tök pozítiv dolgokat írtak. Aztán megkérdeztem hogy mindig az őszinte véleményt írják, és aztmonták hogy nem:) szal erről ennyit. Itt is a legtöbben azt mondják amit hallani szeretnél, legalább felpontozod őket:)

2013. máj. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!