Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek hülyének, amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek hülyének, amiért én szeretnék egy szép lányt magamnak csak is BARÁTNAK?

Figyelt kérdés

Egyelőre nem találtam, de rajta vagyok az ügyön. :D


Igazából azért alakult ez ki így nálam, mivel nem voltam sosem a szép lányok álma külsőre, viszont a nem szép csajoknak meg gyakran bejövök és tapadnak is rám. Bulikban is legjobb esetben is átlagos csajokkal smároltam, kavartam, már megszoktam, hogy a fullos csajok nem az én pályán, de annyira nem is izgat, hogy a csaj tökéletes leygen külsőre, a jellem sokkal fontosabb, viszont barátnak nagyon szeretnék egy kifejezettem szép, de persze jellemre is szimpi, értelmes lányt magamank és ezt még magam sem értem, hogy miért, de erre vágyom. Mondjuk szívesen elkísérném ruhát vásárolni is akrá vagy csak, ha unatkozna jókat hülyülnék vele, mint egy jó haverral. :D



2013. máj. 2. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert leragadtak ennél a "fiú és lány barátság nem létezik" mondatnál ami ennyire elterjedt az utóbbi időben.

Mert ugyebár az egyik fél mindig is többet akar...

2013. máj. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem több nagyon jó fiúbarátom is van, és egyikünk sem akar többet, szóval de, igenis létezik fiú-lány barátság!:)
2013. máj. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért néznek hülyének, amiért én szeretnék egy szép fajtatiszta rottweilert magamnak csak is BARÁTNAK?


Egyelőre nem találtam, de rajta vagyok az ügyön. :D


Igazából azért alakult ez ki így nálam, mivel nem voltam sosem jó gazdi, viszont a korcs kutyáknak meg gyakran bejövök és tapadnak is rám. Parkokban is legjobb esetben is tacskót sétáltattam, már megszoktam, hogy a fajtista kutyák nem az én pályán, de annyira nem is izgat, hogy a kutya tökéletes leygen külsőre, a jellem sokkal fontosabb, viszont barátnak nagyon szeretnék egy kifejezettem szép, de persze jellemre is szimpi, értelmes kutyát magamank és ezt még magam sem értem, hogy miért, de erre vágyom. Mondjuk szívesen elkísérném megpisiltetni, kakiltatni is akrá vagy csak, ha unatkozna jókat hülyülnék vele, mint egy jó haverral. :D

2013. máj. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én meg pont egy tűrhető külsejúű fiú barátot,havert keresek magamnak,akivel ellehet hülyülni és a mindennapos bajaimat meg lehet vele beszélni:) Sajnos még nem találtam meg..
2013. máj. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!