Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejövök/tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök/tetszek neki? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
van egy srác aki hirtelen megtetszett nekem(osztálytárs,nekem hülyéskedett,szóval ő érte el..),de nem tudom ő mit gondolhat rólam... ( 9.-be járok) Párszor néztem őt és amikor rámnézett akkor hirtelen elfordultam,mert zavarba jöttem... Aztán pár hónap múlva elkezdett járni az egyik osztálytársunkal,de akkor is volt hogy engem nézett..és akkor ölelte át a csajt amikor arra néztem... azóta már szakítottak... és én is kezdtem elfelejteni,de most újra rá gondolok..és megint pàrszor néztem és ő is engem..és volt olyan amikor megnevetetett,mert nem volt jó kedvem... és nem tudom mit gondolhat rólam,mert számomra nem egyértelműek a jelek... ő 15 éves én 16..
2013. máj. 2. 19:24
 1/5 anonim válasza:
Szia!Szerintem beszéld meg vele!Először beszélgessetek csak úgy ni aztán mikor már rendesen beszélgettek akkor Írd le neki szerintem hogy te mit gondolsz róla!Remélem segítettem!De ha nem jön össze szerintem ne add fel!
2013. máj. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot. csak az a baj hogy alapjáraton a suliban csendes, visszahúzodó ès szégyenlős vagyok(sulin kivül nem)...és nem szoktunk beszélgetni.. ès igy félek...
2013. máj. 3. 21:28
 3/5 anonim válasza:
Az előző vagyok szerintem hívd el valahova és beszéljétek meg vagy elsőre csak simán beszélgessetek és ha jól éreztétek magatokat ismételjétek meg.De ha nem mered elhívni személyesen akkor facebookon hívd el ha van nektek
2013. máj. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kösz ismét. jó tanács (lenne),csak hogy én ezt se merem..ráadásul most kavar össze-vissza egy csaj.nekem akar rosszat és már a srácnak is írt..
2013. máj. 4. 14:15
 5/5 anonim válasza:
Előző vagyok továbbra is!Szerintem írj neki vagy beszélj vele ha szereted mert ha tovább vársz elvehetik előled!Remélem segitettem!Én is ilyen vagyok!Tapasztalatból tudom!
2013. máj. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!