Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oda-vissza zaklatás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nyáron megismertem egy srácot, elég szimpatikusnak tűnt. Szerettem volna vele megpróbálni a komoly kapcsolatot. Későbbiekben nem nagyon hajlott rá, hogy megismerjen. Pedig én próbáltam felé nyitni. Csak nem értem akkor miért nem lehet megmondani. Alig beszélgettünk, főleg akkor akart velem beszélgetni, ha ki volt éhezve szexuálisan… szakított szex után velem, azzal a z indokkal, hogy megfojtom. Mint írtam alig beszélgettünk, és nem akaszkodtam rá. Én ebből veszem ezt csak szexre kellettem, de ahogy szakítás után beszélt rólam az, valami förtelmes volt. Lepocskondiázott, mint csajszit, csak akkor úgymond összese kell velem jönni, lefeküdni meg pláne nem kell velem, ha ennyire derogál neki a külsőm. Arról nem beszélve, hogy szombaton kiderült, hogy az állítólagos kapcsolatunk alatt egy másik csajt fűzött, akkor miért neki áll feljebb, amikor én voltam jogosan kiakadva?


Szakítás után elkezdtem bosszúból zaklatni, hogy igenis vegye magát észre s ezt, azért nem igazán teheti, meg amikor kedve szottyan, nem csak velem, mással se. Felregisztrált az oldalra, ahol zaklattam, de amikor megszüntek a zaklatások, akkor se szedte le magát. Minek van még fent?


Február 12-én jött a feljelentés, hogy fejezzem be, azóta isten a tanúm rá, hogy nem is baxtatom hozzá, sem szólok. Erre március 8-án megint rámírt pedig hozzá sem szóltam, a jelentkezésre sajnos reagáltam, hogy szűnjön meg ő is. Erre másnap jött az ügyvédjével, hogy már megint írtam, pedig most ő keresett. Ő minek keres, amikor már nem is zaklatom. Az nem zaklatás ennyi erővel? Arról nem beszélve, hogy, néha amikor olyanja van, hazavágja a gépemet, újraindító parancsokat küldd rá és az egyik winchesteremet, már hazavágta, és kiscsajszikat küld a lakásomra, ez most szombaton a második alkalom volt neki… és én csöndben tűröm, vagy most így törleszt a zaklatásaimért, amiket műveltem?


Nem a leugatást kérem, mert tanultam már a hibámból, inkább az érdekel, hogy ő most miért folytatja a zaklatásom?


2013. máj. 3. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
tiszta hülye az az ember,ne foglalkozz vele
2013. máj. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

best story ever!


jelentsd fel te is.

2013. máj. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jelentsd fel
2013. máj. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a normális válaszokat köszönöm, ment a zöld kéz.
2013. máj. 3. 10:19
 5/8 anonim ***** válasza:
nem is volt felregisztrálva az oldalra, ahol zaklattad, ügyvéddel ment, meg hazavágja a winchestered... ki ez, tán Neo, a hacker?
2013. máj. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de odavan írva, hogy felregisztrált.
2013. máj. 3. 10:49
 7/8 acelsziv ***** válasza:
Azt hiszem, téged beugrattak, de rendesen. Azzal a márciusi beszólással. De hogyhogy hazavágja a gépedet? Ezt nem értem... Talán hacker?
2013. máj. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
tudom, hogy ő írt rám, esetleg cspdába akart csalni... azt nem tudom, hogy hacker e, de rendszergazda a melója és ismeri az IP címemet és már párszor újrakellett miatta rakni a gépet.
2013. máj. 3. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!