Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma lenne találkozó. Elmenjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma lenne találkozó. Elmenjek?

Figyelt kérdés
Ma lenne egy találkozóm egy lánnyal. Nem tudja, hogy én vagyok. Egy régi ismerős, és az utóbbi időben 2x már ráírtam. "Másodjára megkaptam, hogy megint te?XD". Nem tudom, hogy hogyan reagálna, hogy "megint én". Szerintetek? Elmenjek? vagy csak én csinálom a feszkót?

2013. máj. 3. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
nem értem a szitut...
2013. máj. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha már le van beszélve, akkor jaja, menj el.
2013. máj. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Teljesen nem értem a történetet. Most akkor tud rólad, vagy nem tud rólad? Ha megbeszélt találkozó, akkor talán illik elmenni. De hogyan lehet szó találkozóról, ha nem tudja, hogy vagy?


Kifejtenéd érthetően? :)

2013. máj. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szóval. Ő nem tudja, hogy én én vagyok. Csak annyit, hogy egy régi ismerős. Csak annyi a bajom, hogy félek, hogy az agyára megyek.
2013. máj. 3. 12:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. Nem vesztes semmit ha elmész:)
2013. máj. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd.Már az agyára mentél.
2013. máj. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Képes elmenni találkozóra úgy, hogy azt se tudja, ki vagy? Ez nem akármi, szerintem egy ilyen lányt bármire rá tudnál venni.
2013. máj. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Aha.. Azt még mindig nem értem, hogy hogyan tudtál lebeszélni a csajjal egy találkát. De ez részletkérdés. Ha le van beszélve, menj el, de ha a meglepetés (mikor meglát majd) nem csak kellemes lehet, úgy a helyedben én előre tisztáznám vele, hogy én én vagyok.


Márminthogy te te. Nem a névtelen válaszoló a GYIK-en. :)

2013. máj. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Menj el, maximum megharagszik rád, ha nagyon idegesíted, de végződhet nagyon jól is. Hajrá!
2013. máj. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nem sikerült rosszul!:)
2013. máj. 3. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!