Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szemétkednek velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szemétkednek velem a csajok?

Figyelt kérdés
Idegen lányok elkezdenek nézni, meg vigyorogni rám... Engem ez valami leírhatatlanul kellemetlen helyzetbe hoz, olyan zavarba leszek tőle, hogy levegőt is nehezebben kapok. Fogalmam sincs, hogy miért. Pedig nem szoktam se hülye fejet vágni, se kaja nem szokott az arcomon maradni. Azt a tényezőt pedig, hogy tetszem nekik kizártnak tartom. Nem tudom mit csináljak, most csak nem mehetek oda valakihez megkérni, hogy kérlek ne nézz rám, mert idegesít igaz? De szerintem látszik rajtam, hogy nem tudom hova tenni ezt a dolgot, és ilyen 5 másodpercenként visszanézek, hogy még mindig engem bámulnak-e és ezen meg persze röhögnek. Tiszta szerencsétlen vagyok, most kezdjek el maszkot hordani vagy mi?:D Semmi ötletem nincs de kezd nagyon elegem lenni, hogy pl metrón, vagy boltban vagy csak ha sétálok idegen csajok nézegetnek. 21 lennék.. Kérlek adjatok valami tippet, mivel tereljem el a figyelmem róluk.

2013. máj. 3. 23:20
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Ismeros a helyzet:D.Sot meg van is par csaj ismerosom aki rendszeresen uzi ezt a sportotXD(metron,buszon,repulon)(en peldaul igy ismerkedtem meg veluk)Es nem azert csinaljak mert latnak valamit az arcodon vagy fura arcot vagsz,hanem mert elvezik,hogy zavarban vagy.
2013. máj. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
De érted, pont ezért jövök zavarba mert nem tudom eldönteni mi az az ok ami miatt engem néznek és nem mást..
2013. máj. 4. 13:21
 13/23 anonim ***** válasza:

Nem kell zavarba jönnöd :)

Bár én nő vagyok és engem a férfiak szoktak bámulni meg kiabálni utánam, de le kell tudni kakilni :D

Ha meg mosolyognak rajtad lehet, hogy szimpi vagy nekik vagy aranyosnak találnak , nem kell egyből rosszra gondolni :)

2013. máj. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
a )/13-nak van igaza! a lányok nem rosszak! csak piszkos a fantáziájuk!!!!(velem is sokszor megesett)
2013. máj. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
am tetszel nekik!
2013. máj. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nem értem miért írjátok, hogy tetszem nekik, amikor leírtam a kérdésben, hogy sajnos ez a lehetőség kiesik. Ennek a borzalmasan csúnya arcom az oka, de nem akarom magam se sajnáltatni se titeket untatni. Valszeg ezért is röhög rajtam minden csaj. Sokszor gondoltam már arra, hogy öngyilkos leszek a külsőm miatt de én annál azért okosabb vagyok. :))
2013. máj. 4. 15:25
 17/23 anonim ***** válasza:
oda mész, bedobod a jó kis dumát "melyik vótaz??!!?!?!?!!!??!?" aztán jól megküldöd...hazáig megse áll:D
2013. máj. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Most nem azert, de ha jo csajok csinaljak kezd el bamulni a mellet, ha meg nincs melle, akkor csak siman a fejet, ha pedig beszolnak, h mit bamulsz, akkor ennyit mondasz neki: 2 mocskos r*bancot. Oket is zavarba lehet hozni sztem. Ez turelemjatek, ki birja tovabb.
2013. máj. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
koszi, jo tipp:)
2013. máj. 7. 07:29
 20/23 anonim ***** válasza:

miért ne tetszenél nekik?

én sem gondolom magam szépnek, de tudom, hogy 10 emberből 2-nek kb bejövök. tehát vannak ilyen esetek :)

2013. máj. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!