Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért nincs egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nincs egyáltalán önkritikátok? Újabb kérdések 2. rész

Figyelt kérdés

1. rész itt megtalálható:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


azzal egészíteném ki, hogy

1, rendszeresen sportolok, minek kéne, hogy bejöjjenek a kövér lányok? (tehát nem sörhasúként keresek átlagos, vagy vékony lányokat...)

vagy gáz, hogy én is elvárom a lánytól, hogy adjon a külsejére?


2, azzal jöttetek, hogy mi pasik, se jönnénk össze olyan nőkkel, akiket nem találunk vonzónak.

Igazatok van! Csak egy különbség van: ti a címlapfiúkat találjátok vonzónak, mi pasik pedig nem csak a topmodell lányokat találjuk annak.


Hogy is van ez?


(érdemes belegondolni, hogy egy lány ha akarja el tudja veszíteni a szüzességét 20 éves kora előtt. bárhogy néz ki. egy pasi pedig ha nem néz ki elég jól, elvágta magát ezen a téren. 20 éves kor felett vérciki szűznek lenni a nők szemében. amikor én is az voltam sok lánytól megkaptam a magamét...)


2013. máj. 5. 07:18
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Ez már megint egy uszító kérdés akar lenni?

Másra biztos, hogy nem jó.

2013. máj. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
90%

1. Nem gáz,hogy elvárod.

2. Ez azért van,mert nektek csak lyuk kell,és nem számít a "körítés".

2013. máj. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
89%
Ó öcsém, ha elvárunk valamit a nőktől, "milyen jogon tesszük", ha meg nem várunk el semmi pluszt, nekünk "mindegy, csak egy lyuk kell, akibe belelógathajuk"... Feladom!
2013. máj. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 Pain for Pleasure ***** válasza:
85%
Már megint ez a sok általánosítás...
2013. máj. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek a címlapfiúk jönnek csak be, de ilyen felfogással az életben nem lesz nőd. Nem szidni kell őket, hogy nem jönnek veled össze, hanem küzdeni amíg sikerül.
2013. máj. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Továbbra is általánosítasz és ide is igaz, amit korábban mondtam.

Mellesleg, ha a lányoknak csak a címlapfiúk jönnének be, akkor csak címlapfiúkkal rohangáló párokat látnál. De ez nem így van, csak körül kellene nézni, de gondolom az már megerőltető.

Továbbra is azt mondom, hogy a saját sikertelenséged miatt ne másokat okolj, hanem inkább nézz mélyen magadba. Az, hogy így nyilatkozol pl. egy nagyon jó indok, hogy ne akarjon veled senki összejönni, mindegy hogy nézel ki.

2013. máj. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:

Ez már megint egy butaság. Légy tisztában a női lélekkel és a szerepekkel, és légy tisztában a férfi szerepekkel.

Megint egy sírás, hogy neked nem jut olyan amit elképzeltél.

Ha én ismerném a gondolkodásmódodat. biztos nem kellenél.

És most ezt neked is érdemes átgondolnod. Annyi , de annyi fiú megtalálja a párját az életben. Ha neked nem sikerül, szerintem magadban kell keresni a bajt. Itt is ezrével vannak olyanok, akik megtalálták a párjukat, és nem sírtak, hanem tettek érte. Az, hogy szerinted elég a rendszeres sport, meg a kövér lányok nem kellenek egyenesen mutatja, hogy a lányoknak is vannak elvárásaik, és valószínű nem azok amikkel te rendelkezel.

Úgy hogy ne sírj, hanem gondolkozz!

2013. máj. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Ülj ki egy napra valami forgalmas helyre, és nézd az embereket...a párokat!

Aztán vondd le a következtetéseket és várjuk a 3. részt:)

2013. máj. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
90%
Meg ne próbáld a 3. részt megírni!
2013. máj. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Szerintem te ne nőzz. Már én is belefáradtam, mert rájöttem, hogy én vagyok a gond. Nem vagyok alkalmas párkapcsolatra, és sztem te sem. Az is igaz, hogy sok lány sem. Még be kell érnem e tekintetben, pedig 23 vagyok. A lényeg, hogy ha valami nem megy, nem szabad erőltetni, hanem egy kis idő múltával meg lelki fejlődéssel újra neki lehet ugrani.
2013. máj. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!