Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért nincs egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nincs egyáltalán önkritikátok? Újabb kérdések 2. rész

Figyelt kérdés

1. rész itt megtalálható:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


azzal egészíteném ki, hogy

1, rendszeresen sportolok, minek kéne, hogy bejöjjenek a kövér lányok? (tehát nem sörhasúként keresek átlagos, vagy vékony lányokat...)

vagy gáz, hogy én is elvárom a lánytól, hogy adjon a külsejére?


2, azzal jöttetek, hogy mi pasik, se jönnénk össze olyan nőkkel, akiket nem találunk vonzónak.

Igazatok van! Csak egy különbség van: ti a címlapfiúkat találjátok vonzónak, mi pasik pedig nem csak a topmodell lányokat találjuk annak.


Hogy is van ez?


(érdemes belegondolni, hogy egy lány ha akarja el tudja veszíteni a szüzességét 20 éves kora előtt. bárhogy néz ki. egy pasi pedig ha nem néz ki elég jól, elvágta magát ezen a téren. 20 éves kor felett vérciki szűznek lenni a nők szemében. amikor én is az voltam sok lánytól megkaptam a magamét...)


2013. máj. 5. 07:18
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Üdv Kérdező! Nem jól tetted fel a kérdést! Ha úgy kérdezel, hogy a lányok elevenébe vág, akkor azonnal dühösen visszatámadnak, ezt már megfigyeltem. Van egy vicc is, más a téma, de a lényeg ugyanaz:

A rabbit megkérdezi a tanítvány: "Szabad a Talmud (vallási mű) tanulmányozása közben dohányozni?"

Mire a rabbi felháborodottan: "A legszigorúbban tilos!"

Este a tanítvány elpanaszolja egy másiknak, mire az elmondja, mit kell mondani.

Másnap: "Szabad dohányzás közben a Talmudot tanulmányozni?"

Rabbi: "Nos...Úgy vélem, hogy igen!"


Tessék, itt van az én kérdésem. Itt már egész sokan egyetértettek. :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2013. máj. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Nem hangzik értelmesebben, ez egy spanyol szó. De végülis ja, akár így is fel lehet fogni.
2013. máj. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
31es: hát nem értettek veled egyet a lányok. olvasd el még egyszer a válaszokat!
2013. máj. 11. 22:13
 34/39 anonim ***** válasza:
A végén már vannak olyan válaszok is. Mindenesetre a hisztit ott én megúsztam. :D
2013. máj. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

különösebben nem érdekel, hogy kinek taposok bele a lelkébe. hiszen az igazat írom. nekem van önkritikám. és tapasztaltam azt, amit.


ha csak vagdalkoznék meggondolatlanul akkor elég pocsékul érezném magam. nem szeretek megalapozatlan dolgokat terjeszteni (és hallgatni sem!)...

2013. máj. 11. 22:17
 36/39 anonim ***** válasza:

Tudom. :)

A csajok persze sose fogják itt beismerni neked, nyilvánosan sosem, de máris sokkal több lehetsz a szemükben, mint egy bármilyen lány előtt csúszó-mászó nyikhaj.

2013. máj. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

sosem alázkodtam meg azért, hogy szimpátiát váltsak ki valakiből. ez ezután is elmarad.


így se, úgy se viszem semmire.


és van egy fontos dolog, amire megtanítottak a szüleim: történjen bármi, az önbecsülésem mindig meg kell hogy maradjon. ehhez mérten kell cselekednem.


most érzem ennek a fontosságát. régebben még megtörtek a kudarcok. mai fejjel máshogy gondolok rájuk. inkább magamba zárkózok. sportolok, dolgozok, tanulok... több nem is kell a boldogsághoz, mert nőtől már úgysem tudnék őszinte szeretetet kapni.


esetleg ha összegyűlik egy kis pénz plasztikai sebészre, és lesz kedvem megcsináltatni magam, akkor esélyem lehet a szerelemre.


de addig amíg senki sem akar megismerni, mert a külsőből veszik a következtetést nincs semmi esélyem.

2013. máj. 11. 22:26
 38/39 anonim válasza:
Én pl egyáltalán nem talalom vonzónak ezeket a majmokat akik a 21. Században élnek. Nekem tetszik egy fiú és teljesen normalis okos nagyon és tenyleg tok helyes :) amugy sztem teljesen igazad van hiszen ha senki nem adna a kulsejére mi lenne? Meg hat nem baj ha elvárunk dolgokat hogy ne legyen kover
2013. dec. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek, nem hinném, hogy különböznél a többi huszonévestől.
2013. dec. 17. 18:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!