Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért nincs egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nincs egyáltalán önkritikátok? Újabb kérdések 2. rész

Figyelt kérdés

1. rész itt megtalálható:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


azzal egészíteném ki, hogy

1, rendszeresen sportolok, minek kéne, hogy bejöjjenek a kövér lányok? (tehát nem sörhasúként keresek átlagos, vagy vékony lányokat...)

vagy gáz, hogy én is elvárom a lánytól, hogy adjon a külsejére?


2, azzal jöttetek, hogy mi pasik, se jönnénk össze olyan nőkkel, akiket nem találunk vonzónak.

Igazatok van! Csak egy különbség van: ti a címlapfiúkat találjátok vonzónak, mi pasik pedig nem csak a topmodell lányokat találjuk annak.


Hogy is van ez?


(érdemes belegondolni, hogy egy lány ha akarja el tudja veszíteni a szüzességét 20 éves kora előtt. bárhogy néz ki. egy pasi pedig ha nem néz ki elég jól, elvágta magát ezen a téren. 20 éves kor felett vérciki szűznek lenni a nők szemében. amikor én is az voltam sok lánytól megkaptam a magamét...)


2013. máj. 5. 07:18
1 2 3 4
 21/39 anonim válasza:
Szerintem teljesen jogosan várod el ezeket a dolgokat! De néha gondolni kell a genetikára is hogy valaki het 6.-szor spotorl mégsem topmodell aklat!
2013. máj. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

A rendjén van ez. Az élet mindig is megvolt osztva amióta világ a világ. Volt a vad meg a vadász. Az erősebb ette meg a másikat.


Legyél erős, játssz az ő játékaik szerint és akkor dughatsz, de az hogy ócsárolod és bírálod az összes ~3,5 milliárd nőt egy noname oldalon, csak saját magad szánalmasozod le.


minden nőbe édesanyád is beletartozik?

2013. máj. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

Nem topmodell lányra vágyok. Akkor nem csodálkoznék, hogy ott tartok, ahol most.


Aki hetente 6x sportol és rossz a genetikája abból se lesz 160 centis 70-80-90 kiló.


Ha igen, akkor komoly betegségben szenved.

2013. máj. 11. 21:44
 24/39 anonim ***** válasza:

Önkritikád = 0.

Intelligenciád ugyancsak.

Nőjj fel.


Vagy csak simán kasztráltasd magad, mindenki jobban járna.

2013. máj. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
látom ennek ki kellett jönnie. egészségedre!
2013. máj. 11. 21:46
 26/39 anonim ***** válasza:

Inkább a tiédre, lelkem. :) Nem én vagyok megkeseredett, általánosító, hisztériás.


Egyébként érdekes, teltkarcsú vagyok és egészen jó pasik szoktak nálam bepróbálkozni, szóval akkor hogy is van ez?

Nem minden a testalkat, meg a külső szarságok, az ember jó szöveggel csodákat tud művelni.

2013. máj. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

nem olvastam a többi választ.

én adok a külsőmre, egész jó alakom van.

viszont, nem akarok átlagos fiút.

miért nem? mert ugyanolyan általánosítás, hogy a rondák hűségesek, kedvesebbek, jobban tudnak szeretni.

NEM!

a rondákban még több a keserűség, a gyűlölet mint a helyesekben. ha megkapott egy, mert nem a külsőt néztem, ahol tudott, csak kiszúrt velem.

ugyanúgy szemétkedett velem mint a "címlappasik".

sőt, a helyes pasik még nem is bunkóztak annyit, inkább csak az volt velük a baj, hogy nem voltak valami okosak, beszélgetni nem tudtam velük miről.

szóval, ha már ígyis-úgyis bánat a vége, mert mindegyik egytől-egyik megbánt, hát hadd legyen már olyan az illető, akinek legalább a külsejében gyönyörködök! és ne kelljen szoktatnom külön a gyomrom hozzá, ha pl. a számomra förtelmes, vastag húsos, lepedékes szájával felém közelít, vagy folyton csipás a szeme vagy egyebek.

szóval ezért van. aki nem a külsőt nézte tiniként, de a csúnyák is kics.sztek vele, az utána már több eséllyel keres jó pasit, ha már azoknak sincsenek belső értékeik, akiknek külső sem.

2013. máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
mestango: ne haragudj meg, de egy nőnek ezerszer könnyebb. mindig találni fog valakit aki hosszabb-rövidebb időre dugogatni fogja. még akkor is ha ronda.
2013. máj. 11. 22:00
 29/39 anonim ***** válasza:

MestEngo.


Ki mondta, hogy ronda vagyok? Azért, mert nem vagyok vékony, meg címlapcsaj, nem tartom magam csúnyának. Elég gyerekes ez a gondolkodás.

És ki mondta, hogy engem csak "dugogat" valaki?

Okádni tudnék a hozzáállásodtól.

2013. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

mestango értelmesebben hangzik...


fontold meg!

2013. máj. 11. 22:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!