Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért nincs egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nincs egyáltalán önkritikátok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy MINDEN lány jópasit szeretne. Kövér, csúnya, átlagos, mind jópasira hajtanak.


Legalábbis a huszonéves korosztályból.


Miért nem hozzátok illő párt kerestek?


És miért egyedüli és kizáró ok a külső?


2013. máj. 4. 22:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
51%

Van önkritikám...de még így is jól nézek ki :D ezvan.

24N

2013. máj. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 anonim ***** válasza:
100%

nem MINDEN lánynál ez az első,én már rengetegszer megkaptam hogy jobb pasim is lehetne,még sem érdekel

és nálam a kizáró ok az a személyiség

2013. máj. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 anonim ***** válasza:
80%
Én tudom, hogy disznó vagyok. Nem hajtok a fiúkra, ők hajtanak rám. :(
2013. máj. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 anonim ***** válasza:
96%

nem egyedüli kizáró ok a külső. van olyan ismerősöm, aki lehet hogy nem egy pasiideál, de 100x inkább összejönnék vele mint a jóképű, üresfejű pasival

miért, te egy tál almából nem a legszebbet akarod megenni? emberek vagyunk, így gondolkozunk :)

17/L

2013. máj. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 anonim ***** válasza:
100%
17 vagyok és ronda. nem jó pasikra bukok hanem nekem megfelelőre amilyet nehéz találni :D
2013. máj. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 anonim ***** válasza:
18%
Mert felszínes az összes...
2013. máj. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 anonim ***** válasza:
74%
mert az egy szabály h dagibb lánynak csak duci pasija lehet stb? látod itt te vagy a hülye:) nekem van önritikám, pl naponta találok magamon vmit ami netmtetszik es próbálok rajta javítani. a párválasztas meg inkább érzelmeken alakul legalábbis a tartós. KÜLSŐ MEGFOG BELSŐ MEGTART! (a jo szex hozzáláncol:P)
2013. máj. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 anonim ***** válasza:
46%
Igenis van önkritikám! Tudom, hogy nem vagyok tökéletes, mert hiányzik belőlem a hiba.
2013. máj. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 anonim ***** válasza:
88%

Fiúk, miért általánosítotok?


Miért könyveltek el minden egyes lányt "jópasihajtónak"?


Csak mert a kutyának nem kellesz (vagy azt hiszed), miért kell az egész 20 éves női korosztályra vonatkoztatni saját példád alapján?


És utoljára tőlem, mi a fenéért hiszi bárki azt, hogy a külső ennyire meghatározó???


Egyébként még egy kérdés, te nem olyan lányhoz mennél oda szívesen, aki bejön?

2013. máj. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:
75%
Téged nagyon csúnyán átb*szhattak, ha most itt tartasz. Tedd egy kicsit rendbe a kis lelki világodat! :D
2013. máj. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!