Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindenkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindenkinek csak a barátnőm tetszik? :S :/

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem őt (mmint barátságból:)) de akkor is rosszul esik, hogy a pasik előbb mennek oda hozzá, több a fiúhaverja (akik általában nem is haverságot éreznek iránta). Pedig akárkit kérdeztem, azt mondták, nem szebb, mint én...csak más a viselkedése...de hát ha még meg sem szólal, akkor hogy döntik el a fiúk, h melyikünk milyen? Ha nincs semmi testbeszéd, akkor is előbb tetszik meg nekik. Én ezt nem értem:S

Bocsi, ha rossz kategóriába írtam.


2011. júl. 17. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet nőiesebben öltözködik vagy kihívóbban viselkedik
2011. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

1xű: a kisugárzás a barátnőd annyira kisugárzik hogy az már már raido aktív


19F

2011. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

általában a szép lányoktól félnek a fiúk és a barátnőd valószínű könnyebb préda.


Szóval nem veled van a baj, hidd el, egyszerűn szép vagy és félnek tőled a fiúk:))

2011. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kisugárzás.
2011. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat:) am pont, hogy én öltözködök nőiesebben, jobban megválogatom, hogy mit veszek fel. De am hogyha csak simán ül, akkor is őt nézik meg általában előbb. És nem értem miért, mert én azt hittem, hogy nem, vagy nem ennyivel szebb, mint én.
2011. júl. 17. 21:16
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Lehet hogy ő szebb nálad azért. Én is inkább a szebbet akarom. Aztán meg ha mondanak is valamit hogy te szebb vagy meg stb azt valszeg azért teszik mert hogy mi férfiak nem mondjuk egy olyan lánynak hogy csúnya aki mellesleg annak a csajnak a barátnője aki nekünk tetszik:D


20/F

2011. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ott a pont :D


19F

2011. júl. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, de én bevallom: csúnyább vagyok mint a barátnőm. Ő szép arcú, nagymellű a fogsora is szép. Nekem alig van mellem, az arcom talán egy kicsivel átlag feletti, és két fogam csálén áll.

15/l

2011. júl. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!