Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy 15 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy 15 évesen felnőtt férfi tetszik?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 15:14
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Önmaga miatt tetszik,a korának semmiköze ehhez.:)
2013. máj. 6. 16:29
 12/21 anonim ***** válasza:

Oké, de akkor nem értelek hogy mért nem állsz ki magadért, amikor mindenféle pszichológust, meg egyéb baromságokat ajánlanak....


23/f

2013. máj. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Öreg vagy hozzám!

TIbi atya.

2013. máj. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Semmi féle lelki gondom nincsen,nemhinném h bármi bajom lenne,egyszerűen nem vagyok kíváncsi a sok hisztis,nyáas,gyerekes kisfiúra,akik mindent meg akarnak baszni ami mozog..
2013. máj. 6. 18:49
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt meg is értem, még ha vannak is kivételek, a legtöbb tizenéves tényleg csak azután megy. :)
2013. máj. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
85%

Kiscsaj, te 15 éves vagy. :) Kicsit tényleg félreképzeled a szereped a világban. Nem vagy már kiskölyök.


Elmagyarázom: gyerek megszületik, alapállapot, hogy van két isteni szülő, a fenekét is kinyalják. Ő a világ közepe, és csuda egoista is, mint minden gyerek, de hát ez a dolga. Most meg 15 éves vagy, apuci-anyuci már nem viszi tálcán a reggelit, de még a tojáshéj ott a popón, hát keresünk valakit, aki hasonlóan állati királynak tűnik, mert hogy Ő felnőtt férfi. Szülőkből már úgy is megtörtént a kiábrándulás. Hidd el tök logikus ez.


Persze hiszek én neked, nem ismerlek, nem állítok semmit amíg nem ismerlek. Csak azt mondom, hogy gondolkodj el: te 15 évesen önálló vagy? Fenn bírsz tartani egy lakást, van munkahelyed, el bírod látni magad, főzöl, takarítasz magadra? Megvagy a szülői kiszolgálás, védelem nélkül? Nekem ezek 19 évesen megvannak, már lassan egy éve külön élek, még se jár az a fejemben, hogy hozzám 40 éves nő illik, mert én annyira érett vagyok... Szerintem figyelj kicsit jobban magadra, nem hiszem, hogy 15 évesen olyan csuda érett lennél, mint egy felnőtt férfi. Nem tudom, mit vársz a veled egyidős srácokról, amikor még az Ő seggükön is ott a tojáshéj. Basszus, hát hogy a fenébe ne lennének éretlenek, ha még félig gyerekek! 15 évesen neked még nem pasi kell igazából, persze járhatsz valakivel, nem azt mondom, de igen nagy munka kell ahhoz, hogy egy életre tartó szerelem legyen belőle. Ahhoz, hogy megismerd a saját lelked és tested, nem kell hirtelen egy 30-40-50 éves pasi karjaiba ugranod, elég ha vannak megbízható barátaid, esetleg egy olyan párod, aki korának megfelelően viselkedik, de komolyan vehető.

2013. máj. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,ezen elfogok gondolkodni.:)
2013. máj. 6. 20:29
 18/21 anonim ***** válasza:
38%
Egyébként tudok ajánlani egy nagyon jó könyvet, ha rám írsz privátban. :)
2013. máj. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek kommentek!
2013. máj. 19. 20:07
 20/21 anonim ***** válasza:

Igen normális hogy 15 évesen felnőtt férfi tetszik neked,régen is volt ilyen és a jövőben is lesz ilyen.


Itt a mértékekre kell odafigyelned.Mindig,mindenkor

2013. máj. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!