Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan döntsem el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsem el, hogy ragaszkodás, vagy szerelem? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok nagyon jóban az egyik fiú osztálytársammal, suliban is sokat beszélünk, plussz skype-on is minden nap kb 2-2,5 órát. Régebben tetszettem neki, ő is nekem, de ez azt hiszem az ő részéről megszűnt. Egy ideig én sem éreztem semmit, de most nem tudom eldönteni mit érzek.

Ha épp nem beszélek vele, nagyon hiányzik, ha összeveszünk valami kis dolgon, egyből rám jön a sírás (ami egyébként nálam nem meglepő, nagyon érzékeny vagyok mindenre...)

Amikor tesz valami aranyos dolgot, attól sokáig boldog vagyok. Például múltkor egyedül voltam itthon egész nap, és vele beszéltem skype-on. Kint fújt a szél, vihar készülődött és teljesen sötét volt a lakásban. Mondtam, hogy ki kell mennem beszedni a szárítókötélről a ruhákat, mert mindjárt esni fog, de félek kimenni. Egyből mondta, hogy hívjam fel telefonon, és addig majd beszél, hogy ne féljek.

Gyakran van olyan, hogy együtt nézünk horrort, úgy, hogy nála megy a film, én meg skype-on nézem a képernyőmegosztást (aki esetlge nem tudja, a skype-nak van olyan funkciója, hogy láthatod beszélgetőpartnered képernyőjét.) Így szoktunk filmezni, és akkor is nagyon jól érzem magam, mert tudom, hogy ő most épp ugyanazt látja, amit én.


Hogy dönthetném el, hogy csak nagyon erős ragaszkodás, vagy több?


Köszönöm a válaszokat előre is!

15/L



2013. máj. 6. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
többet is szeretnél tőle?
2013. máj. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A szerelemhez hozzátartozik egyfajta ragaszkodás, hogy most te melyiket érzed, ahhoz először meg kéne fogalmaznod, hogy szerinted mi is a szerelem. A leírtak alapján normális srácnak tűnik, szerintem nem vesztesz vele semmit!
2013. máj. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kedveled, ragaszkodsz hozzá és meg is szeretted:)

A leírtak alapján annyira rendesnek tűnik és biztos nagyon jó a kapcsolatotok, nem veszthetsz szerintem sem semmit:)

Viszont: ha összejössz vele, elvesztesz egy barátot! Azt már neked kell eldöntened, hogy melyik jobb vagy melyik ér többet a helyzetben:)

2013. máj. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!