Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz diákként...

Szerintetek gáz diákként autóval járni egyetemre?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az utóbbi két hétben rászoktam arra, hogy inkább kocsival járok be az órákra, mert így nem fázom, kényelmesebb, stb. Na de a tisztelt szaktársak szemében ez nagyon furán hat, állandóan csodálkoznak, hogy nem velük megyek a busz felé. Azzal jönnek, hogy honnan van pénzem a gázolajra, stb (onnan pl., hogy nem drogozom meg cigizem el a pénzem egyesekkel ellentétben!). Meg a tanárok is elég furán szoktak nézni, amikor összefutunk a parkolóban (pedig egy 10 éves Astrával járok, szóval a kocsi se feltűnő). Miért van ez? Ennyire nagy ügy, ha 21 évesen autózom?
2011. dec. 2. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Vannak, akik nem drogoznak, meg isznak, sőt egyetem mellett munkát vállalnak, hogy teljen lakbérre, ételre, tankönyvekre. Tényleg, miből telik neked kocsira?
2011. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ha megteheted, miért ne járnál? Szerintem a szaktársaknak nem kellene a te pénztárcádban turkálniuk. Szóval ne foglalkozz ezzel.
2011. dec. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Jól teszed, én is inkább autóznák minthogy egyéb szilárd és folyékony tudatmódosító szerekkel öljem magam.

Én is szoktam kocsival járni ha késésben vagyok vagy sietnem kell haza, ezeket néha én is megkapom, de azt nem nézik hogy nincs káros szenvedélyem, hétvégente nem költök tízezreket bulikban...

2011. dec. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az autó a szüleimé, de ők alig használják, így örülnek is, ha megyek vele, járatom kicsit. Szóval csak tankolnom kell, mást nem kell az autóra fizetnem, az meg kijön az ösztöndíjból meg szoktam pl. hostesskedni, vannak alkalmi munkáim.
2011. dec. 2. 18:45
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez nem rendkívüli dolog, ezt kell mondani a kíváncsiskodóknak. :-)
2011. dec. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem gáz. Én is mostanában autóval járok pedig középiskolás 3. éves tanuló vagyok. Nem cigizem, nem iszom soha, nem szeretem a bulikat és nem drogozom. Az autóra mindent én fizetek. Ösztöndíjból simán fenn tudom tartani és még marad is pénzem. Én is egy Astrával járom csak ez saját:-)
2011. dec. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is kocsival járok, nincs is bérletem. Mivel még 1. féléves vagyok nincs ösztöndíjam, így a szüleim fizetik, de februártól lesz havi 30k ösztöndíjam, utána én fizetem.
2011. dec. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Örülök a válaszoknak, köszönöm szépen őket:) most már tényleg csak sajnálni tudom a szaktársaimat, hogy ez a problémájuk...:)
2011. dec. 3. 12:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is szánalmas, hogy ez a legnagyobb problémájuk! Járj csak autóval, én is azt teszem rövidesen! Spóroltam már eleget életemben, az autó a mindenem, másra alig költök, úgyhogy megérdemlem! Ennyi.
2011. dec. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én 18 éves koromban mikor sorkatona voltam Trabival(2 ütemű,6voltos) jártam be a laktanyába.Mindenki irigykedett és néztek nagyon mikor mentem a parkolóba az "autómhoz",ők pedig a távolsági buszhoz.Talán még 1 srácnak volt autója rajtam kívül.Én még 38 ezer Ft-ért vettem a Trabantot.Ez 1992-ben történt.
2011. dec. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!