Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok. Cikinek tartanátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Cikinek tartanátok ha a pasitok Deeawoo Lanossal járna? Ennyire ciki autó ez vagy mi? Mivel cikibb mint BKV-val járni?

Figyelt kérdés
Már sokan megszóltak érte.Tudom nem luxus autó,de jobb mint a busz és soha semmi bajom nem volt vele.Miért kell ezért bántani valakit mert ilyen kocsija van?Szóal nektek is ciki lenne?Nyíilván nem BMW vagy Audi ez tény,de még mindig jobb mint busszal járni.
2013. máj. 7. 13:12
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

ma 13:16


Feketes színű...


Amúgy nem mondtam hogy ciki a BKV.Én is jártam azzal és néha szoktam is.Összehasonlítás képpen mondtam hogy mivel cikibb az hogy van saját kocsim mint hogy BKV-val járjak...

2013. máj. 7. 13:22
 12/32 anonim ***** válasza:
89%
Mi van a Daewoo slusszkulcs pörgetésre nem nedvesedik a felfújt szájú és csöcsű szőke macák bugyija? Sz@rügy :) Farokhosszabbítónak drágább kocsi kell, öcsém. :)) Mondjuk én nő vagyok, épp lesz@rom, hogy milyen kocsija van egy pasinak.
2013. máj. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
skip2mylou :):)
2013. máj. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
A Lanos jó kocsi bmeg! Ne szóld már le! Nekünk is olyan van.
2013. máj. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Az a ciki, amikor az autó mocskos belül.
2013. máj. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

ma 13:23


Te egy osotba pi.cs vagy.Na most elszóltad magad,mert magad is jól tudod hogy mitől nedvesedik a pi.nád.Szóval neked is ciki,de én lesz@rom.Soha semmi baja nem volt neki,fél Europát körbe utaztam vele,volt hogy 1300 km-et egybe.Csak tankolok bele és semmi más.ROsszul gondolod hogy azért tettem fel a kérdést mert nem nedvesedik tőle a ri.bancok pi.csája.Nem a kocsimmal szoktam csajozni,de amikor már többen megszólnak érte akkor nem éppen jól esik.

2013. máj. 7. 13:33
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartanám ckinek,marhára nem érdekel.

Viszont ha én autót vennék az tuti nem daewoo lenne :D de ez már más téma

2013. máj. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Látod, ez a lényeg, hogy jól megy, és hosszabb utakat is megtehetsz vele. Nem kell drága autó ahhoz. Aztán meg ha valaki leszól miatta, van egy jól ismert technika, amit szívesen alkalmazok: lesz*rod. Egyig füleden be, másikon ki. Most komolyan! Milzen joggal szólnak le? Ha nem tetszik nekik, vegyenek neked egy jobbat
2013. máj. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
89%
Hű kérdező, igazán kellemes benyomást tettél rám ezzel az írásoddal, és az egy szavas prividdel is. :) Gyanítom, hogy inkább a stílusod a ciki, nem a kocsid. ;)
2013. máj. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

ma 13:35


Én sem vettem,hanem úgy örököltem meg egy rokonomtól.De kellemesen csalódtam ebbe a kocsiba így eszem ágába sincs lecserélni,pedig megtehtném.Deszinte a benzinen kivül semmit nem költök rá és olaj cserén kivül.Tény nem egy luxus kocsi,de viszont elég jól megy az 1.5-ös motorral.

2013. máj. 7. 13:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!