Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelmes pároknak (tinik)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vad-Ász kérdése:

A szerelmes pároknak (tinik) -nek, miért kell állandóan csókolózniuk mikor találkoznak (pl. :iskolában minden szünetben)?

Figyelt kérdés

2013. máj. 7. 21:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Biztosan nagyon szeretik egymást, akik naphosszat smárolnak. Személy szerint nevetségesnek tartom(lehet, hogy csak én vagyok olyan elfogult). Szerintem egyrészt biztosan ez a beteges vágy arra, hogy a másikat a magáénak tudhassa, vagy hogy kimutassa, hogy hava is tartozik az illető. Egyébként mindenhol így van, és szerintem így is lesz. De ha jobban belegondolok 20 éve még nem az volt, hogy az iskola folyosóján "ledugom a nyelvem a csajom torkán", de sajnos ez a tendencia növekszik, és lásd rossz helyzetbe hozzák azokat, akik egyedül vannak. Hidd el, elég rossz érzés, mikor látod, hogy milyen jól megvannak együtt, te meg teszem azt csak ülsz a padban, és próbálod a figyelmed más felé terelni. Ilyenkor a legjobb dolog behunyni a szemed, és nem hallani, ami körülötted történik.
2013. máj. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
ha olyan jó, csinálják otthon. Sőt ott még többet is lehet utána.
2013. máj. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van.. Szünetben átjönnek a barátnők, barátok más osztályból és a terem elején pedig ott mindenki előtt szeretik egymást... hát undorító
2013. máj. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Előző válaszíró! Teljesen egyet értek Veled, úgy látom Te is tudod, hogy milyen az...
2013. máj. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én is a barátommal csak szájra puszilunk mert eléggé furin néznének ránk ha azt látják , hogy egy 16 éves fiu éppen smárol egy 13 éves lánnyal.
2013. nov. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mondd már azt, hogy ez annyira természetes! Csak látni akarom, hogy mennyire bízol önmagadban
2013. dec. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Nem értem miért van hányingered attól,hogy valakik csókolóznak.Szeretik egymást.Ezzel nem értem mi a baj.Oké,az lehet hogy sok hogy ott mindenki előtt falják egymást,de nem lehet tőle hányingered,mármint nincs miért higy hányingered legyen tőle.Majd ha neked is lesz barátod lehet hogy nem mindenki előtt,de ugyanezt fogjátok csinálni.
2015. júl. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mert a szerelem a legjobb dolog a világon.
2021. jan. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!