Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 20-21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 20-21 éves átlagos (de nem ronda! ) lány találhat magának egy jóképű, nem kigyúrt, mégis magas, férfias férfit?

Figyelt kérdés
Szóval nem kell izomkolosszusnak lennie, de magas, szélesvállú, meg az kimondott férfias, borostás arc? Egyszerűen nem tetszenek a mostani pávafiúk, meg a kisfiús beütésű srácok, meg olyanok, akik velem egymagasak (én 171 cm vagyok). tudom, válogatós vagyok, bár azt is tudom, hogy ha beleszeretnék valakibe, rohadtul nem számítana az, hogy hogy néz ki (egyszer már megtörtént, h egy totál ellentétes kinézetű fiúba szerettem bele), de mégis most mindennél jobban vágyom egy ilyen férfire, aki persze belül is normális. SZóval az ilyen férfiak csak a filmekben/könyvekben vesznek észre egy átlagos kinézetű lányt?
2013. máj. 8. 22:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
És akkor most kaptál 65 privát üzenetet...
2013. máj. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Szerintem nem igazán így megy a párkeresés :DDD

Egyébként léteznek ilyen pasik, akik nem a számítógép előtt nőttek fel, azoknak többnyire van válluk, borosta ugye borotválkozás kérdése - de ha pl. sok munkahelyen követelmény a jólápoltság, ezzel együtt jár, hogy minden nap borotválkozni kell, akkor esélyes, hogy nem kapsz borostás pasit.

Alapjáraton a férfias külsőhöz vagy nagyon jó gének, vagy IDŐ kell, idő, hogy a kisfiú kiforrjon, idővel azért beérnek a pasik, idővel megismerik saját magukat (ahogy a lányok is), megtalálják a nekik leginkább megfelelő stílust, ha pedig jól érzik magukat a bőrükben, akkor annak olyan KISUGÁRZÁSA lesz, hogy a lányok elolvadnak. Ez fordítva is igaz, ha a lány jól érzi magát a bőrében, az vonzó.


De ha "nézelődni" akarsz: úszó, kajakos, kenus edzések, a kézis fiúk is magasak ... alapvetően a sportintézmények környékén sétálgass kutyát :D

Emellett irány valami fiús egyetem - pl. BME, Testnevelési Egyetem ... (a tanulás neked is hasznos lesz).

Én az orvosin is elég sok fiút láttam :)

2013. máj. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Simán! De csak ha nincs sok pénze. Mert ha pénzes is akkor inkább a csinos lányokat választja! Az egyik haveromnak is nagyon bejöt egy gyönyörű lány. Szép, okos, és szuper alakja volt. A haver meg mintha egy topmodell lenne. Magas jóképű kisportolt testel. Viszont csóró. Hát arra jött rá, hogy a csajnak inkább a vállalkozó udvarló jön be. A lány kijelentette hogy semmi esély. Most egy 173cm/91 kg (olyan az alakja mint egy hasáb fa) nem túl szép arcú felesége van. A jó nőknek sokat számít a pénz is. De ez logikus. Csóró pasival hogy alapíthatna családot. Főleg ha jó életet akar a gyerekeinek. Van esélyed!
2013. jún. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
na végre valaki! én is így gondolom..a páva fiúk nekem sem tetszenek..nekem egy igazi férfi kell!
2013. szept. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Tessék itt egy igazi férfi ez nem lenne jó? :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__48..

2013. szept. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Társkeresés level 500, priviözön.

Nem voltam (és már nem is leszek) vízilabdázó, vagy azzal egyenértékű pasi, így nem tudom megmondani. De szerintem azért észrevesznek egy átlagos kinézetű lányt, de nem is egyet, hanem mind a 40-et, akik odaciculnak a csapat közelébe, mikor edzenek, vagy valahol vannak. Úgy tudom, hogy ők el vannak látva lányokkal rendesen.

2014. dec. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Szia!

Tudod, az ilyen fiúkból mint minden típusból 3 van: 1 Már foglalt, 2 Nem foglalt, de udvarol valakinek és van még, akik nem tudják magukról, hogy jó pasik-e lehet, hogy önbizalomhiányosak is, mert bevállalta, hogy nem lesz páva, de senki sem erősítette még meg a döntésének helyességében. Összegezve tehát nyisd ki a szemed, mindenhol lehet ilyenekkel találkozni, kezdeményezz ezeknél a típusú pasiknál és megtalálod akit akarsz. Sok szerencsét!

2016. febr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!